polwarsLOGO

Wiosna w Polwars

polwarsLOGO

Tegoroczna wiosna należy do pięknych, bogatych i zmotoryzowanych! Na wiosnę czeka na was wiele niespodzianek i przygód w Piekiełku! Przełamcie nudę i monotonię dnia codziennego stając się grubą szychą na ulicach naszego wirtualnego miasta! Myślicie, że coś was  ominęło albo jesteście ciekawi co twórcy przygotowali specjalnie dla was?

Już nie ilość koni mechanicznych świadczy o zasobności portfela, a ilość posiadanych helikopterów! Wystarczy, że złożycie jeden z dostępnych helikopterów i będziecie mógli latać nad miastem patrząc na wieśków z góry.

Nasi projektanci mody, którzy do tej pory ubierali tylko gwiazdy show biznesu, postanowili ubrać i Was! Anton Antonov, Roxy Heart, NotReal, Puchateq, Bamboniusz, Freaszek, skromny_bey, waszka79, Wacek i masta stworzyli najpiękniejsze ubrania na pokazy mody VIP i nasza stolica stała się ponownie najmodniejszym miastem w całym Piekiełku! I Ty zmień swoją garderobę na wiosnę!

Od latania helikopterem nad miastem macie zawroty głowy, a stanie autem w korkach jest równie nieciekawą opcją? Pozostaje wam najlepszy środek transportu – motocykl! Załóżcie kask i kombinezon, wsiądźcie na motocykl i przemierzajcie ulice miast, dodatkowo zgarniając za to bonusy!

Post Author: TreeCo