UnderMasterLOGO2

Walki smoków w Undermaster

UnderMasterLOGO2

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych upjers po raz kolejny ulepszył swoją grę dungeon Undermaster. Wszyscy gracze, którzy przystąpili już do jednej z hord, mogę od dziś stawać w szranki z mrożącymi krew w żyłach smokami.

Każdy gatunek wojowniczych bestii zamieszkujący grę Undermaster  może od dziś siać postrach pośród smoków, jako że hordy stoją przed nowym wyzwaniem: zwabić smoka na jeden z wulkanów i wysłać najlepszych wojowników hordy do walki z potworem. W pierwszej kolejności z drogi usunięci muszą zostać pomocnicy smoka, dopiero wówczas rozpoczyna się atak na niego samego. W przypadku zwycięstwa horda może zacierać ręce na góry złota i mnóstwo punktów. Jeśli zaś wojownicy w porę stwierdzą, że smok jest zbyt potężny, by móc go pokonać, mają szansę na wycofanie się  z pola walki z honorem nie ponosząc ofiar.


Dzięki nowej opcji w grze upjers pragnie zaoferować wiernym graczom Undermaster pasjonujące zajęcie dla walecznych wojowników regularnie opłacanych żołdem i jednocześnie wzmocnić poczucie wspólnoty pośród członków hordy. W końcu któż nie marzył chociaż raz w życiu, by pokonać potężnego i groźnego smoka?

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo