waleczniLOGO

Ogrom nowości w Waleczni.net

waleczniLOGO

Gra waleczni.net ostrzymała kolejny pakiet aktualizacji, tym razem w grze zawitali najemnicy (dostępni są po uzyskaniu 8 poziomu) a także długo oczekiwania kampania, a wiec w drogę wyrusza 5 najemników którzy starają się przejść bezkresu las, przemierzać porty i dalsze zakątki mapy, aby uczestniczyć w tych wyprawach trzeba zdobywać odpowiednie klucze które są do ulokowane na wyprawach.

Najemników można a nawet trzeba odziać w stosowny strój do walki , pogrupowac na osoby medyczne/atakujące bądź blokujące a więc każdego najemnika można rozwijać poprzez podnoszenie jego umiejętności (zakładka Trening Najemników) oraz sprawianie mu ekwipunku.

PAKTY – gracz ma opcję wykupić specjalne pakty które wiekszają jego złoto/doświadczenie  na wyprawach o 20%.

Na czym polegają kampanie?
Kampanie są dostępne po osiągnięciu 8 poziomu doświadczenia. Wówczas (oprócz wygenerowania 5 najemników) pojawia się na górze niebieski pasek kampanii, który wskazuje czas, po upłynięciu którego możemy ruszyć na kolejną kampanię (odstęp czasowy wynosi – tak jak w wypadku wypraw – 300 sekund dla graczy zwykłych i 150 sekund dla graczy z kontem vip. W widoku kampanii ujrzymy labirynt z kluczami i potworami. Aby móc zaatakować danego potwora musimy otworzyć przejście do niego. Do otwierania przejść służą klucze – jeżeli posiadamy klucz, na fioletowym panelu z kluczami będzie on pokolorowany. Wówczas należy go przeciągnąć na odpowiadający klucz w labiryncie (dodatkowy warunek jest taki, że musi być otworzone poprzednie przejście). Po odblokowaniu danego przejścia możemy zaatakować potwora – w walce biorą udział wyłącznie nasi najemnicy. W pierwszej kolejności potwór atakuje zawsze najemnika z najwyższym zagrożeniem – jeżeli najemnicy mają takie samo zagrożenie, wówczas w pierwszej kolejności atakowany jest ten z konfiguracją Blokera (konfiguracje najemników możemy ustawiać w podglądzie gracza). Jeżeli dany najemnik jest leczącym, wówczas nie bierze on udziału w zadawaniu obrażeń potworom. Najemnicy w konfiguracji blokujący, zadają obrażenia w wysokości 80% ich normalnych obrażeń. Po pokonaniu bossa w danej lokacji dostajemy przewidzianą za to nagrodę w postaci złota a kampania w tej lokacji jest restartowana.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo