UPS PowerWalker APFC 800 VA

PowerWalker: zasilacz awaryjny dla graczy

UPS PowerWalker APFC 800 VA

PowerWalker VFD 800 APFC to urządzenie zbliżone wyglądem do standardowej listwy zasilającej, które chroni nasz sprzęt przed skokami napięcia czy wyładowaniami elektrycznymi. Dzięki współpracy z komputerami wyposażonymi w zasilacz z aktywnym PFC jest doskonałym rozwiązaniem dla graczy.

Krótki czas reakcji
Niewielkich rozmiarów UPS idealnie nadaje się do awaryjnego podtrzymywania zasilania 230 V w przypadku zaniku napięcia w sieci takich urządzeń jak: komputer PC, laptop, monitor czy router. Dzięki natychmiastowej reakcji (8 ms) urządzenie przełącza się na tryb akumulatorowy i zaczyna dostarczać energię zgromadzoną w baterii UPS-a. W ten sposób gracz ma wystarczającą ilość czasu aby spokojnie „zasejwować” grę i bezpiecznie wyłączyć komputer.

Wsparcie dla zasilaczy z aktywnym PFC
Urządzenie współpracuje z komputerami wyposażonymi w zasilacze z aktywnym PFC (czyli z aktywną korekcją współczynnika mocy). Rozwiązanie to szczególnie docenią profesjonalni gracze, których „maszyny” wyposażone w zasilacze APFC są wyjątkowo czułe na zanik napięcia. Stosowanie „zwykłych” zasilaczy awaryjnych może skutkować restartem komputera.

Gniazda typu francuskiego
PowerWalker VFD 800 APFC jest typem zasilacza Off-Line, którego moc rzeczywista wynosi 480 W. Dzięki zastosowaniu gniazd typu francuskiego (z bolcem uziemiającym), użytkownik nie musi kupować dodatkowych adapterów by podłączyć takie urządzenia jak drukarka czy router.

Uniwersalne zastosowanie
Dzięki niewielkim gabarytom i specjalnym otworom montażowym możesz samodzielnie przymocować  urządzenie do ściany, oszczędzając w ten sposób sporo miejsca pod biurkiem. Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe we wszystkich 6 gniazdach w połączeniu ze wsparciem dla APFC sprawiają, że UPS VFD 800 APFC jest modelem wszechstronnym. Świetnie sprawdzi się do ochrony komputerów biurowych i we współpracy z komputerami przeznaczonymi dla graczy.
Cena detaliczna produktu wynosi 499 zł.   

Cechy urządzenia:
– Doskonałe rozwiązanie dla zasilaczy z aktywnym PFC
– Możliwy montaż na ścianie
– Szybka instalacja i łatwa obsługa
– Cicha praca
– Bateria wymienna
– Automatyczny restart przy powrocie zasilania z sieci AC
– Funkcja zimny start
– Ochrona przeciwprzepięciowa gniazd RJ11/RJ45
– Małe gabaryty: 335x92x170 mm

O PowerWalker
Power Walker to niemiecka marka, która specjalizuje się w produkcji zasilaczy awaryjnych. W portfolio tego producenta można znaleźć ekonomiczne UPS-y off-line z serii VFD, rozwiązania Line-Interactive z serii VI, VI LCD, VI RT LCD, a także zaawansowane UPS-y On-Line VFI RM LCD o mocy pozornej do 10000 VA.
Firma oferuje rozwiązania w zakresie  modułów bateryjnych do UPS-ów, kart SNMP, systemów redundantnego zasilania oraz innych akcesoriów. Wszystkie desktopowe UPS-y Line Interactive oprócz gniazd komputerowych IEC C13 posiadają standardowe gniazdka 230 V obowiązujące w Polsce.
www.bluewalker.eu lub FB

{ppgallery}IMG 0144IMG 0158UPS PowerWalker APFC 800 VA{/ppgallery}

Post Author: TreeCo