kapihospitalLOGO

Piąte urodziny Kapi Hospital

kapihospitalLOGO

W Kapi Hospital strzelają korki od szampana. Już pięć lat ma ta szalona gra szpitalna. Z okazji urodzin twórcy  przygotowali wyjątkową akcję. Do wtorku, 9 czerwca do godziny 23.59 możecie codziennie podczas miażdżenia pigułek zdobywać wspaniałe nagrody. Przeżyjcie wyjątkowy event urodzinowy!

Jak tylko uda wam się znaleźć pigułkę, nie zostanie policzone to jako wykonany ruch. Tylko wtedy, gdy odkryjecie pole bez pigułki, zostanie policzone to jako wykonany ruch i wtedy dana próba zostanie odjęta od waszych darmowych prób.

Na planszy macie 36 pół i codziennie 10 darmowych prób. Spróbujcie znaleźć jak najwięcej pigułek. Po znalezieniu pigułki, wykonany ruch nie zostanie odciągnięty z waszej  puli możliwych prób. Tylko wtedy, gdy odkryjecie pole bez pigułki, dany ruch zostanie odjęty od waszych  darmowych prób. Na planszy ukrytych jest łącznie 10 pigułek. Pigułki podzielono na cztery rzędy, które przebiegają poziomo lub pionowo i są różnego koloru. Pierwszy rząd składa się z 1 pigułki. Drugi rząd z 2 pigułek. Trzeci rząd z 3 pigułek i czwarty rząd z 4 pigułek. Jeśli uda wam się znaleźć rząd z 1 pigułką, otrzymacie wyjątkowy prezent: Kolorowego Kudłacza. Zdobywszy 10 kolorowych Kudłaczy za 11 razem otrzymacie specjalne pomieszczenie dekoracyjne do waszego szpitala. Jeśli znajdziecie rząd z 2 pigułkami otrzymacie 500 talarów. Rząd z 3 pigułkami daje 333 hospitotalary a 4 pigułkowy rząd przynosi 250 talarów.

reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo