myfreezoologo

Więcej doświadczenia w My Free Zoo

myfreezoologo

W My Free Zoo panują latem wysokie temperatury. Oprócz gorących dni pojawiła się również w ogrodzie zoologicznym wyjątkowa akcja. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do rozwinięcia, a tymczasem  przypominamy o naszym konkursie, w którym do wygrania jest waluta premium do My Free Zoo KLIK

Od teraz do środy, 17 czerwca do godziny 11.59 otrzymacie za karmienie, opiekę i zabawę ze zwierzętami znajdującymi się na wybiegach sawanna 30 procent więcej punktów doświadczenia. Wypróbujcie już teraz i skorzystajcie z oferowanej możliwości na dodatkowe punkty doświadczenia.

Ponadto w muzeum historii naturalnej z 3 poziomem możecie wyruszyć w kolejną podróż w czasie i odblokować za zoodolary epokę kamienną. Wyślijcie badaczy na poszukiwanie fragmentów skamielin nosorożca włochatego i glyptodona z epoki kamiennej lub wymieniajcie się nimi z graczami. Po zebraniu kompletnego szkieletu jednego z dwóch zwierząt epoki kamienia, będziecie mogli również znaleźć fragmenty megaterium. Fragmenty skamielin możecie później przemieniać w części kart i złożyć z nich żywe zwierzęta z epoki kamiennej, które jako atrakcje zaprezentujecie odwiedzającym wasze zoo. Życzymy wam unikalnych przeżyć w grze My Free Zoo!

reflinkLOGO

Przypominamy o naszym konkursie, w którym do wygrania jest waluta premium do My Free Zoo KLIK

Post Author: TreeCo