Tribalwars2LOGO

Tribal Wars 2 na iOS

Tribalwars2LOGO

Popularna cross-platformowa gra strategiczna Tribal Wars 2 od studia InnoGames trafiła dzisiaj także do posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Dedykowana aplikacja kompatybilna z iPhone 4S i wszystkimi nowszymi urządzeniami iOS jest już dostępna do pobrania z App Store za darmo.

Tribal Wars 2 to gra cross-platformowa, co oznacza, że gracze mogą prowadzić jedną rozgrywkę z urządzeń z systemem Android, iOS czy z poziomu przeglądarki internetowej – zmieniając platformę w dowolnej chwili i nigdy nie tracąc postępów. Tribal Wars 2 to następca niezwykle popularnej gry Plemiona (Tribal Wars), która zgromadziła już 55 milionów zarejestrowanych graczy na całym świecie.


Wieloplatformowy charakter sprawia, że Tribal Wars 2 to idealna gra do zaciętej rywalizacji i hardkorowej rozgrywki PvP. Mając dostęp do swojego konta z każdego miejsca i niezależnie od używanego urządzenia, gracze mogą planować podstępne ataki w czasie rzeczywistym i odpierać szarże wrogów. Rozwinięty system interakcji umożliwiający łączenie się w olbrzymie plemiona pozwoli koordynować strategie i ataki w czasie rzeczywistym na olbrzymią skalę. Tribal Wars 2 umożliwi ambitnym graczom trzymanie ręki na pulsie i uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Pobierz za darmo z AppStore

Post Author: TreeCo