g221

G22 – poznaj nowego gryzonia od Genesisa

g221Każdy z graczy  posiada zupełnie inny styl gry. Myszką, która z pewnością spełni oczekiwania niejednego użytkownika jest najnowszy model Natec Genesis G22, który łączy w sobie dobrej jakości sensor optyczny, precyzyjne przełączniki HUANO z niewygórowaną ceną.

Precyzja działania

G22 posiada sensor optyczny o maksymalnej rozdzielczości 2400 DPI. Dzięki przyciskowi szybkiej zmiany DPI, który umieszczono tuż obok scrolla, gracz w mgnieniu oka może zmienić rozdzielczość na jedną z czterech opcji: 800, 1200, 1600 lub 2400 DPI. Takie rozwiązanie docenią gracze podczas misji, gdy zajdzie potrzeba wyboru między precyzją a szybkością manewru.

Graj bez strat

G22 oferuje wysoką szybkość przetwarzania danych (3200 FPS) oraz maksymalną szybkość śledzenia równą 25 IPS, dzięki czemu mysz reaguje błyskawicznie na każdy nasz ruch. Wyposażona w 6 precyzyjnych przełączników HUANO, doskonale sprawdzi się w czasie gry, a także podczas nawigacji po internecie.

Design stworzony dla graczy

Szczególną uwagę wypada zwrócić na kształt, który został zaprojektowany tak, by mysz pewnie i wygodnie leżała w dłoni. Wysokiej jakości ślizgacze zapewnią płynność ruchów niezależnie od powierzchni. Gryzoń wykonany został z dobrej jakości komponentów, dzięki czemu z pewnością przysłuży się podczas wielu godzin intensywnej rozgrywki.
Produkt będzie dostępny w sprzedaży w I połowie lipca b.r. Cenę detaliczną ustalono na poziomie 35 zł.

Cechy produktu:

– Gamingowe przełączniki przycisków (HUANO)
– Precyzyjny sensor optyczny 2400 DPI
– 4 poziomy zmiany DPI (800-1200-1600-2400 DPI)
– Pozłacany wtyk USB
– Typ sensora: optyczny
– Maksymalna szybkość przetwarzania danych: 3200 FPS
– Maksymalna akceleracja: 8 G
– Maksymalna szybkość śledzenia: 25 IPS
– Liczba przycisków: 6
– Długość przewodu: 180 cm
– Wymagania Systemowe: Windows® 2000/ME/XP/Vista/7/8

O Natec Genesis

Natec Genesis jest producentem akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanych dla graczy. Marka zadebiutowała na rynku w 2011 r.  Od tego czasu dynamicznie się rozwija, zwiększając z roku na rok udział w rynku akcesoriów gamingowych. Zanim produkty Natec Genesis trafią na rynek, najpierw przechodzą szereg testów, by mieć pewność, że każdy z nich jest solidnie wykonany i przede wszystkim bezpieczny dla użytkownika.

www.genesis-zone.com lub FB

{ppgallery}g221g222g223{/ppgallery}

Post Author: TreeCo