ImperiaOnlineLOGO

Imperia Online ogłasza wielkie wydarzenie dla swoich graczy i ujawnia kolejne aktualizacje

ImperiaOnlineLOGO

Już za dwa tygodnie rozpocznie się wielki turniej o Podbój Zamków z cennymi nagrodami dla graczy, tymczasem twórcy zdradzają kolejne szczegóły na temat nadchodzących w grze zmian.

 

W uniwersum Imperia Online, średniowiecznego przeglądarkowego i mobilnego MMO, ruszyły właśnie zapisy na międzynarodowe wydarzenie, w którym na graczy czekają nagrody oraz mnóstwo zabawy. Studio tworzące grę ma w planach dodać do animowanych bitew jeszcze więcej rozszerzeń.

Już 17. sierpnia rozpocznie się wydarzenie specjalne „Castle Conquest” (Podbój Zamków), to zupełnie nowa odsłona międzynarodowego turnieju Imperia Online, dostępnego dla wszystkich graczy. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na serwerze turniejowym. Rejestracja jest otwarta od dzisiaj, od 14:00 czasu polskiego. Zwycięzca otrzyma aż 60 000 diamentów na wydanie w grze.

Tymczasem w studiu trwają pracę nad kolejnymi rozszerzeniami do animowanych bitew. Kolejnym krokiem naprzód jest zaprojektowanie nowych elementów interfejsu oraz dodanie scen oblężenia Twierdzy. Dzięki temu gracze po raz pierwszy będą mogli obejrzeć z bliska zbudowane przez siebie twierdze!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo