Tribalwars2LOGO

Wspieraj swoich znajomych w Tribal Wars 2

Tribalwars2LOGO

Studio InnoGames wprowadziło dzisiaj innowacyjną funkcję kooperacji i wspólnej gry na jednym koncie w grze Tribal Wars 2 – następcy kultowych Plemion, w które zagrało 55 milionów zarejestrowanych graczy z całego świata.

 

Nowa aktualizacja pozwala połączyć siły – dzięki niej, gracze mogą zaprosić do dwóch znajomych, którzy pomogą im w rozwoju osady, korzystając z jednego konta w grze. Deweloperzy z InnoGames przygotowali też film, w którym szczegółowo opowiadają o nowych możliwościach w Tribal Wars 2.

{youtube}zkIhj-urWqg{/youtube}

Funkcja kooperacji pozwala zaawansowanym graczom na pomoc nowicjuszom i nowym członkom plemienia. Dzięki niej znajomi mogą zatroszczyć się o nasze konto podczas pilnego wyjazdu. Ponieważ gracze zaproszeni do współudziału w rozwoju konta zyskują dostęp do wszystkich aspektów rozgrywki, niezwykle ważne jest, aby zapraszać wyłącznie zaufanych znajomych i graczy o dobrej reputacji w plemieniu. Istotną cechą współdzielonych kont jest możliwość jednoczesnej gry z kilku urządzeń jednocześnie. W wielu sytuacjach pozwoli to na bardziej efektywną rozgrywkę – podczas gdy jeden z graczy koncentruje się na budynkach grając na PC, jego partner może zarządzać zasobami ze swojego smartfona lub tabletu.   

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo