TouchdownHeroNewSeasonLOGO

Premiera Touchdown Hero: New Season

TouchdownHeroNewSeasonLOGO

Sequel pierwszej gry warszawskiego studia Cherrypick Games debiutuje na Apple App Store, a na Google Play trafi 17. września. Darmowa gra zręcznościowa natychmiast zostaje wyróżniona przez Apple jako Najlepsza Nowa Gra w USA i Europie

Touchdown Hero: New Season, najnowsza gra warszawskiego studia Cherrypick Games, jest już dostępna do pobrania za darmo w App Store. Dynamiczna rozgrywka oraz piękna pikselowa oprawa wizualna przykują uwagę wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych, którzy poszukują prostej do opanowania, lecz wymagającej refleksu i zręczności gry. Premiera Touchdown Hero: New Season zbiega się w czasie z otwarciem sezonu futbolu amerykańskiego, który rozpoczął się w czwartek. Natychmiast po premierze gra została wyróżniona przez Apple jako najlepsza nowa gra w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie.

W porównaniu do poprzedniczki, nowa gra Touchdown Hero: New Season przynosi  szereg nowości i poprawek: możliwość personalizacji własnej drużyny, z uwzględnieniem takich detali jak deseń stroju czy kolor skóry zawodników, nowe super-ruchy i tryb slow motion, tryb dla graczy leworęcznych oraz dodatkowe usprawnienia interfejsu i sterowania.

Pobierz Touchdown Hero: New Season za darmo na App Store:
https://itunes.apple.com/pl/app/touchdown-hero-new-season/id1011716662?mt=8

„Pierwszą odsłonę Touchdown Hero pobrało już przeszło 2,3 miliona graczy na świecie – nasza pierwsza gra stanowi już solidną markę i ma rzeszę oddanych fanów w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. To w ich ręce oddajemy nową grę Touchdown Hero: New Season, z masą nowości i usprawnień, o które prosili.” – komentuje Marcin Kwaśnica, CEO Cherrypick Games

Touchdown Hero: New Season to kontynuacja pierwszej gry Cherrypick Games i – podobnie jak poprzedniczka – jest zręcznościówką w stylu endless runner, w której gracze przesuwając palec po ekranie, kontrolują bieg zawodnika futbolu amerykańskiego. Ich celem jest zręczne manewrowanie pomiędzy szarżującymi przeciwnikami i pokonanie jak największego dystansu, czyli wykonanie jak największej liczby przyłożeń. W sytuacjach krytycznych, gracze mogą skorzystać z palety ruchów specjalnych, pozwalających wydostać się z opresji.

Post Author: TreeCo