auctioneerLOGO

Auctioneer – nowa gra studia Cherrypick Games

auctioneerLOGO

Najnowsza zręcznościówka warszawskiego studia od razu zdobywa wyróżnienia Apple jako Najlepsza Nowa Gra na całym świecie. Auctioneer, najnowsza gra warszawskiego studia Cherrypick Games, jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w Apple App Store.

Tym razem gracze mają niepowtarzalną okazję  na wcielenie się w wytrawnego znawcę sztuki, który podczas aukcji na całym świecie staje do walki o najbardziej znane malarskie arcydzieła, rzeźby i inne wartościowe przedmioty. Kluczowym elementem w rywalizacji będą jednak nie pieniądze, ale spostrzegawczość i szybkość reakcji. Im dłużej trawa licytacja, tym gorętsze stają się emocje, a chęć zdobycia upragnionego dzieła powoduje, że do walki przystępuje coraz więcej osób, dlatego gracz zmuszony jest do podejmowania coraz trudniejszych wyborów i do wykazywania się refleksem i precyzją. W miarę postępów, w grze odblokowywane są kolejne lokacje i aukcjonerzy. Gra umili czas każdemu, kto ceni sobie proste reguły, łatwą mechanikę rozgrywki i ciekawą pikselową grafikę.  Podobnie jak pozostałe gry Cherrypick Games, Auctioneer natychmiast po premierze została wyróżniona jako Najlepsza Nowa Gra w sklepie Apple App Store.

Pobierz Auctioneer za darmo na App Store: https://itunes.apple.com/ca/app/id1011716662
Wspieraj Auctioneer i Touchdown Hero: New Season – oddaj głos w serwisie Product Hunt: http://www.producthunt.com/games/auctioneer

Post Author: TreeCo