gladiators onlineLOGO

Gladiators Online: Death Before Dishonor w październiku w serwisie Steam

gladiators onlineLOGO

Śmierć albo chwała! Dorado Games zaprasza graczy do stoczenia ostatecznej walki gladiatorów w Koloseum, gdy w październiku w serwisie Steam pojawi się wersja Gladiators Online: Death Before Dishonor na komputery z systemem Windows.

Stworzona przez Dorado Games gra akcji online osadzona jest w historycznych realiach starożytnego Rzymu. Podczas rozgrywki gracze mają możliwość wyboru wojowników, wyposażenia ich w setki rodzajów broni i elementów rynsztunku, wytrenowania ich do walki na arenie, a następnie stoczenia boju jeden na jednego przeciwko innym graczom.

Gladiators Online: Death Before Dishonor to gra nastawiona na zarządzanie strategiczne, rozwijanie wojownika i walkę. Gra opiera się na klasyfikacji wojowników korzystających z ponad 60 umiejętności bojowych.Tocząc walki na starożytnych arenach, gracze mogą poznać autentyczne życie gladiatora.

{youtube}d4Q-zFF6HYM{/youtube}

– Motyw gladiatorów w starożytnym Rzymie pojawia się często w różnych mediach, ale większość wydawanych gier koncentruje się na walce jako krwawym sporcie osadzonym w fikcyjnych okolicznościach – mówi dyrektor zarządzający Dorado Games Nick Porsche. – Gra Gladiators Online: Death Before Dishonor jest wierna historycznym realiom w odniesieniu do całości doświadczeń, a nie tylko samej areny, dostarczając jednocześnie dużo zabawy podczas wciągającej rozgrywki taktycznej z mnóstwem akcji.

Gra Gladiators Online: Death Before Dishonor została wybrana przez społeczność serwisu Steam Greenlight. Zgodnie z sugestiami graczy system walki będzie bardziej wymagający i dynamiczniejszy niż we wcześniejszych wersjach beta.

reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo