Tribalwars2LOGO

Osiągnij kolejne poziomy ku chwale plemienia!

Tribalwars2LOGO

Czy to w trakcie wielkiej inwazji na ziemie zazdrosnego sąsiada, czy podczas karkołomnej obrony, bycie członkiem plemienia zapewnia wiele korzyści.

A od dziś jeszcze więcej! Nowe umiejętności plemienia pozwalają korzystać z całej gamy ulepszeń. Odkryjcie nowe funkcje na waszym aktywnym świecie lub zacznijcie od nowa na nowym świecie Kronborg!

Działa to w ten sposób:   
Siła plemienia rośnie wraz z ilością surowców, które przekazujecie na jego cel. W zamian za to wyjątkowo szczodrzy członkowie otrzymują punkty honoru do tygodniowego rankingu. Pomocne bonusy dla was i sojuszników
Osiągnięcie przez gracza kolejnego poziomu daje plemieniu jeden punkt. Dzięki tym punktom można odblokować umiejętności dla całego plemienia, w tym zwiększenie pojemności łupu czy prędkości plądrowania. Następnie takie umiejętności, jak bonusy do ataku czy ulepszona obrona przeciw szpiegom będą dostępne dla wszystkich członków plemienia. Notowane wysoko w rankingu plemiona mogą też zwiększyć prędkość wojsk wsparcia maszerujących na pomoc członkom plemienia!   
Nie należycie jeszcze do plemienia? Najwyższy czas to zmienić! Skrzyknijcie się z innymi graczami i skorzystajcie z nowych umiejętności plemienia!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo