MyLittleFarmies

Więcej miejsca w My Little Farmies

MyLittleFarmies

W My Little Farmies pracę podejmuje kartograf. Ten pilny uczony pracuje w swoim budynku pochylony nad mapami. Siedziba kartografa znajduje się na północy poza obszarem farmy.

 

Możecie aktywować go pd poziomu 15 w zamian za sztabki złota lub od poziomu 40 w zamian za talary.Jak tylko aktywujecie kartografa możecie kliknąć na budynek, który przeniesie was na mapę z nieodkrytym regionem. Jako pierwszy region odkryjecie pole cares. Nowe pole możesz aktywować w zamian za talary lub złoto jeśli Twoja farma posiada przynajmniej poziom 8, 500 sztuk koziego mleka w magazynie i 500 sztuk klonowych mebli. Pole cares składa się z 26 pól pod zabudowę. Dodatkowo możecie aktywować kolejne pola w zamian za złoto. Na polu cares rośliny rosną o 50% szybciej niż na zwykłych polach.
 
Później możecie aktywować kolejne regiony przynoszące wam podwójną ilość punktów doświadczenia, nowe produkty, dalsze możliwości przetwarzania i ekskluzywne budynki produkcyjne. Przekonajcie się jakie nowe możliwości przynosi kartograf! Życzymy wam wspaniałej zabawy w grze.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo