mysunnyresortLOGO

Wielka aktualizacja My Sunny Resort już jest!

mysunnyresortLOGO

Teraz możecie zorganizować waszym gościom niesamowitą rozrywkę, albowiem od dziś możecie wysłać swoich gości na zapierające dech w piersiach i niezapomniane wycieczki, a dzięki temu zdobywać punkty doświadczenia i dodatkowo specjalną walutę – wakacyjną zabawę.

Z wycieczek możecie korzystać już od poziomu 20. W tym celu wystarczy aktywować zacumowaną u brzegów łódź za co w nagrodę otrzymacie aż 400 wakacyjnej zabawy.

Wasi goście już ustawiają się w kolejce na pierwszą wyprawę. A oferta wycieczek jest na prawdę bogata od bananowego pontonu przez paralotnie aż po nurkowanie w łodzi podwodnej. Ale zanim wyślecie swoich gości na pierwszą wycieczkę musicie zatrudnić kapitana, posiadać chętnych do wycieczki wczasowiczów oraz specjalne produkty. Swojego kapitana możecie oczywiście wysłać na dodatkowe szkolenia. Im wyższe kwalifikacje ma Twój kapitan, tym krócej trwa wycieczka i tym więcej punktów doświadczenia otrzymasz.

Jeśli spełnione zostały wszystkie warunki to możecie wysłać swoich gości na wyprawę. Przed rozpoczęciem macie jeszcze możliwość zamówienia superzabawy w zamian za muszle, dzięki temu uzyskujecie możliwość otrzymania aż 33% więcej wakacyjnej zabawy. Z wakacyjną zabawą ulepszacie łodzie, aktywujecie dodatkowe wycieczki, a dodatkowo możecie ją wymieniać na niezwykłe nagrody.

Po zakończonej wyciecze otrzymacie punkty doświadczenia, hoteldolary i wakacyjną zabawę. Koniecznie obejrzyjcie sobie wszystkie nowości w My Sunny Resort i dołączcie do zabawy.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo