uptasiaLOGO

Wiele nowych funkcji czeka na was w Uptasi

uptasiaLOGO

Przeżyjcie magiczny świat Antyku! Do poniedziałku, 9 listopada podczas trwania eventu obrazkowego „Powrót do Antyku“ możecie rozwiązywać w willi zagadki obrazkowe i gromadzić amforę.

Do środy, 11 listopada macie możliwość wymienienia zebranych przez was amfor na wspaniałe nagrody.

Za 500 amfor otrzymacie chyba najmniejszy monumentalny pomnik na świecie: koloska. Przyniesie wam on 25 punktów dekoracji w momencie umieszczenia go na mapie i 1 kryształ obrazkowy. Za 3.000 amfor będziecie nagrodzeni domostwem Semiramidą, które zwiększy maksymalną ilość klientów o 2 klientów na poziom rozbudowy. Do tego otrzymacie 3 kryształy obrazkowe.

Zebrawszy 7.000 amfor, czeka na was wyjątkowa niespodzianka. Kot bohaterów Adinda pojawi się w waszej kociej poczcie. Kocia poczta jest nową funkcją w krainie Uptasia, dzięki której możecie za pomocą Adindy wysyłać wiadomości do swoich sąsiadów. Ponadto dzięki temu możesz odblokowywać wspaniałe nagrody dla was i przyjaciół. Wszelkie szczegóły na temat kociej poczty znajdziecie w grze. Za 10.000 amfor otrzymacie imponującą statuę Zeusa. Przyniesie wam ona 700 punktów dekoracji oraz 6 kryształów obrazkowych.

Obejrzyjcie sobie jak najszybciej nowy event obrazkowy, który zabierze was w fascynującą podróż w czasie i zapoznajcie się funkcjami kociej poczty.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo