Wielka aktualizacja Zielonego Imperium

Krasnale z Zielonego Imperium mogą popluskać się w wodzie! Od teraz wraz ze swoją gildią macie możliwość wykonania 20 nowych questów i odblokowania nowego cudu świata – kąpieliska.

Ponadto kąpielisko możecie rozbudować, a tym samym pojawią się w nim nowe wspaniałe elementy. W tym celu możecie kupić sadzonki trzciny i je uprawiać lub bezpośrednio zakupić gotową trzcinę, a następnie wymienić ją na kolejne rozbudowy cudu.


Nawet jeśli nie posiadacie jeszcze ogrodu wodnego, w którym moglibyście posadzić trzcinę i tak możecie wziąć udział w budowie nowego cudu. Gdyż rośliny z innych cudów świata możecie wymienić jeden do jednego na trzcinę. W ten sposób nikt, kto nie posiada ogrodu wodnego, nie jest wykluczony z udziału budowania cudu świata.

Zapoznajcie się jak najszybciej z tym zupełnie nowym cudem świata. Ponadto od teraz trwa również tydzień cudów świata. Przez cały tydzień będziecie mogli zakupić materiały do budowy cudów świata, takie jak sadzonki i gotowe rośliny po obniżonej cenie. Zajrzyjcie jak najszybciej do waszego ogrodu w Zielonym Imperium.

 

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo