warframe logo

Nowa płomienna aktualizacja Warframe już dostępna na konsole PS4 i Xbox One

warframe logo

Digital Extremes po raz kolejny podnosi poprzeczkę w kategorii gier free-to-play  do jakości AAA, wszystko to za sprawą „Kręgu Ognia” –  najnowszej aktualizacji słynnego hitu i gry akcji science-fiction Warframe®. „Krąg Ognia” jest już dostępny na konsolach PlayStation®4 i Xbox One. Aktualizacja wprowadza do rozgrywki całą gamę różnorodnych dodatków, które na nowo rozpalą rozgrywkę.

 

Jedyną rzeczą lepszą od obrócenia wrogów w pył, jest spalenie ich na popiół. Twórcy „Kręgu Ognia” doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego wprowadzili do arsenału graczy nowe płomienne elementy, w tym inspirowany ogniem Warframe Nezha, który w wirze walki zostawia za sobą zachwycający szlak zniszczeń.

Nowe bronie oraz możliwości personalizacji pozwalają Tenno zdecydować nad sposobem walki w Układzie Słonecznym i zapewniają im potrzebną do tego moc. Oprócz innych dodatków, aktualizacja zawiera kosmetyczne ulepszenia Lokiego, Warframe nieuchwytnego trickstera. Zupełnie nowa Skórka Deluxe, Hełm i unikatowa Zbroja nadają Lokiem szyku, który doceni nawet sam wróg – pod warunkiem, że będzie umiał go dostrzec.
Najważniejsze elementy najnowszej aktualizacji „Krąg Ognia”:
NOWY WARFRAME NEZHA – Za drobną i zabawną fasadą tego Warframe’a kryje się potężna moc.
NOWE BRONIE – Dzięki piekielnie szybkim nunchaku SHAKU wróg padnie trupem zanim zorientuje się skąd nadeszło uderzenie. Siej zniszczenie ogromnym trójzębem SYDON Grineer i podnieś swoją walkę do rangi sztuki za sprawą szybkiego rapiera DESTREZA.
 

NOWE PERSONALIZACJE – Nowe możliwości personalizacji pozwalają Tenno prowadzenie walki w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu.  Aktualizacja „Krąg Ognia” jest już dostępna na konsolach PlayStation®4 i Xbox One. Wszystkie zaktualizowane dodatki są także dostępne na PC. Nowi gracze mogą pobrać za darmo Warframe z PSN Store lub Xbox Store.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo