ChronicleRunescapeLegendsLOGO

Karty na stół! Otwarta beta Chronicle: Runescape Legends

ChronicleRunescapeLegendsLOGO

agex Games Studio, twórcy wielokrotnie nagrodzonego fantasy MMORPG RuneScape, ogłosiło dzisiaj, że od środy 23 marca Chronicle: RuneScape Legends wchodzi w otwartą fazę beta na PC. Ta strategiczna gra karciana daje graczom możliwość samodzielnego napisania historii losów Legend świata Runescape – tę walkę na spryt i umiejętność strategicznego myślenia przetrwają tylko najzdolniejsi.

Zamknięta faza testów beta zapewniła twórcom gros opinii i sugestii graczy, którymi zespół studia będzie się kierował podczas wprowadzania do gry aktualizacji, by jeszcze ulepszyć rozgrywkę. Przez 10 tygodni gracze rozegrali 700 000 gier, a łączny czas rozgrywki wyniósł 7,5 miliona minut w ciągu których gracze stworzyli 185 000 spersonalizowanych talii. Nadszedł czas, by przejść do kolejnego poziomu.

„Jeśli uznamy, że ciesząca się wyjątkową popularnością faza zamkniętej bety była prologiem Chronicle, nadejście fazy otwartej bety 23 marca będzie równoznaczne z rozpoczęciem pierwszego rozdziału gry. Wprowadzamy zupełnie nowe, dodatkowe elementy, w tym nowe Legendy, tryb Dungeoneering, umiejętności, personalizację i nowe otoczenia do questów.”

„Nasza społeczność bardzo otwarcie chwaliła rewolucyjną mechanikę rozgrywki Chronicle – jest to jedyne CCG, które oferuje przeżycie prawdziwej przygody w każdej grze. Gramy jednocześnie czterema kartami, co znacząco zmienia zasady gry, a przez to zmieniają się nie tylko strategie i sposób zarządzania własną talią, ale także sama rozgrywka w każdej grze.” Komentuje Mark Killey, starszy producent Chronicle: RuneScape Legends.

Post Author: TreeCo