Wielkanocne eventy w grach InnoGames

innogamesLOGO
Co prawda Wielkanoc dopiero za 1,5 tygodnia, ale gracze Forge of Empires, międzyplatformowego hitu od InnoGames, mają okazję już teraz ruszyć w pogoń za wielkanocnym króliczkiem. Do 4 kwietnia na fanów gry czekają tematyczne misje, w których mogą, między innymi, odblokować specjalne budynki.Okazję do świętowania będą mieć również graczy Grepolis, a fani The West mogą spodziewać się hucznych obchodów rocznicy powstania gry.

W tym roku twórcy Forge of Empires przygotowali dla graczy aż 43 misje powiązane z tematyką zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W trakcie wydarzenia władcy będą mogli w swoich miastach zbierać pisanki i wymieniać je na dzienne nagrody w specjalnym Sklepie Wielkanocnym. Tam z kolei gracze otrzymają prawdziwie wiosenne kwiaty – tulipany. Każdy tulipan dodawany jest do paska postępu. Gracze, którym uda się go uzupełnić, otrzymają w nagrodę Świątynię Inspiracji: nowy budynek produkujący Plany. Twórcy Forge of Empires organizują również event na oficjalnej stronie gry na Facebooku. Dzisiaj od godziny 17 gracze będą mieli okazję świętować razem z projektantami gry Thiem i Kaiem.
 
Fanów Grepolis także czeka wielkanocna przygoda – specjalne wydarzenie Trial of Slingers potrwa od 24 marca do 11 kwietnia. Przez ten czas gracze wcielą się w nauczycieli młodych Greków, a ich zadaniem będzie rozbicie trzech rodzajów waz i nauczenie greckich młodzików sztuki strzelania. W każdej wazie utalentowani strzelcy odkrywają pisanki do swojej kolekcji. Gracze, którym uda się uzbierać wszystkie jajka, otrzymają różnorodne nagrody i wyróżnienia.

Również The West zaprasza swoich fanów na wydarzenie wielkanocne, które rozpocznie się 23 marca i potrwa aż do 14 kwietnia.

Post Author: TreeCo