Zapowiedź nowej aktualizacji i moc wydarzeń Wielkanocnych w Sf Game

SFgejmLOGO

Kilka miesięcy temu wydawca fantasy MMORPG Shakes & Fidget – Playa Games – wprowadził do swojej gry Strefę Mroku. Przeciwnicy w tych strasznych lochach są tak potężni, że można ich zwyciężyć tylko ze wsparciem kompanów. Wkrótce zasiedlą Strefę także inne kreaturki – dobroduszne pupile, gotowe stawić czoła siłom ciemności.

 

Kolekcjonuj, ulepszaj, walcz
Wkrótce gracze będą mogli liczyć na wsparcie żywiołów w walce z ohydnymi potworami i innymi graczami. Pupile korzystają z energii pięciu żywiołów: ognia, wody, ziemi, światła i mroku. Gdy oswoisz i ulepszysz przeróżne pupile, mogą one eksplorować własne lochy, sprawdzać się w walce z rywalami, a nawet ulepszać umiejętności bohatera. Playa Games wyjawi szczegóły odnośnie pupili w najbliższych tygodniach.

Wydarzenia świąteczne
Wielkanoc tuż-tuż. Również w Shakes & Fidget trwają przygotowania do świąt. Oczywiście nie zabraknie też prezentów. Od 25. do 28. marca 2016 r. gracze będą mieli dostęp jednocześnie do wszystkich wydarzeń, dostępnych zwykle tylko w specjalne weekendy! Bohaterowie mają więc szansę zdobyć więcej doświadczenia i złota, więcej grzybów i epickich przedmiotów, a także 20% więcej grzybów przy każdym zakupie.

Shakes & Fidget można też zainstalować za darmo poprzez Steam i od razu grać: http://store.steampowered.com/app/438040/

Post Author: TreeCo