uptasiaLOGO

Indianie przybyli do Uptasi

uptasiaLOGO

Gra na przeglądarkę Uptasia przeniesie was do Ameryki z 19 wieku. W grze uprawiacie rolę i tworzysz własną osadę. Dzieje się to w pokojowej koegzystencji z rdzennymi mieszkańcami.

Aby pielęgnować kontakt z plemionami Indian, które mieszkają tutaj od niepamiętnych czasów, twórcy przygotowali wyjątkowy evant obrazkowy: wielki pow-wow. Tak nazywa się spotkanie plemion Indian połączone ze śpiewem, tańcami i innymi ceremoniami.

Podczas trwania wielkiego pow-wow w krainie Uptasia możecie rozwiązywać wspaniałe zagadki obrazkowe w willi i zbierać ozdoby z piór. Zebrane przez was ozdoby z piór możecie wymienić do czwartku, 14 kwietnia do godziny 12 na magiczne nagrody.

Za 500 ozdób z piór otrzymacie bizona. Po umieszczeniu tego dzikiego bydła na mapie, zostaniecie nagrodzony 35 punktami dekoracji. Do tego otrzymacie 1 kryształ obrazkowy. 3.000 ozdób z piór obdaruje was dwoma Tipi „Lakota“. Ten piękny namiot indiański zwiększy waszą maksymalną liczbę klientów o 1 klienta na poziom rozbudowy. Dodatkowo otrzymacie 3 kryształy obrazkowe. Zebrawszy 10.000 ozdób z piór otrzymacie wielki pow-wow oraz 750 punktów dekoracji i 6 kryształów obrazkowych. Za 12.000 ozdób z pór zdobędziecie Adindę Kowboja do kociej poczty i 3 kocie punkty.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo