crashyurenemislogo

Crush Your Enemies już od dziś plądruje PC i urządzenia mobilne!

crashyurenemislogo

Przestańcie wymyślać te polityczne i ekonomiczne bzdury i zajmijcie się grabieniem w Crush Your Enemies, barbarzyńskiej grze strategicznej dostępnej na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Lubicie świecące zwiastuny opływające pięknymi słowami i błyszczącymi efektami? My też nie. Niech Brog pokaże wam jak prawdziwi barbarzyńcy robią trailery, wciągając w to zarówno krytyków jak i sympatyków gry:

{youtube}cRGWgh3ogqY{/youtube}

Crush Your Enemies jest dynamiczną grą strategiczną dla ludzi, którzy potrafią docenić największe niuanse walki: dobrze przystrzyżone włosy na klacie, wymyślne przekleństwa i oczywiście fajne hełmy z czaszek. Podbijajcie królestwa w trybie dla jednego gracza lub zmierzcie się łeb w (rogaty) łeb w międzyplatformowej rozgrywce wieloosobowej, szalejąc podczas danego wam czasu i niszcząc swoich wrogów.

Jest to druga gra od Vile Monarch, twórców hitowego symulatora obrażania ludzi Oh…Sir! i dziecko dwóch niezwykłych umysłów stojących za świetnie przyjętym tytułem This War of Mine. Crush Your Enemies zdobyło niedawno drugą nagrodę jako Najlepsza Gra Indie festiwalu Digital Dragons 2016 i zawiera oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Marcina Przybyłowicza (Wiedźmin 3: Dziki Gon, Hard West).

Post Author: TreeCo