ChronicleRunescapeLegendsLOGO

Nowa klasa postaci w Chronicle: RuneScape Legends

ChronicleRunescapeLegendsLOGO

Kolejny rozdział Chronicle: RuneScape Legends rozpocznie się wraz z dużą aktualizacją, sześć tygodni po debiucie tej uznanej na świecie gry karcianej na platformie Steam. Update oznaczony numerem 1.4 przyniesie długo oczekiwaną, szóstą Legendę – Morvrana, Mistrza Zabójców. Gracze będą musieli użyć swoich wszystkich zdolności, aby osiągnąć sukces i zgarnąć nagrody, których zwieńczeniem będzie dodanie Legendy do swojej kolekcji kart.

{youtube}kzflXp9gFR4{/youtube}

Dodanie Morvrana do zestawu Legend już obecnych w grze będzie całkowicie darmowe, ale dopiero po pokonaniu samego Mistrza Zabójców. Równocześnie z nim do Chronicle: RuneScape Legends trafi zestaw unikalnych taktyk i strategii, skutecznych przeciwko wrogom, jak również 37 nowych kart oraz dwie dodatkowe skórki, dzięki którym gracze będą mogli stwarzać własne przygody i dostosować Morvrana do własnych upodobań. Mistrz Zabójców charakteryzuje się agresywną naturą oraz zestawem kart potworów, które czynią z niego niezwykle wymagającego przeciwnika dla wszystkich chcących stanąć z nim w szranki. Aby osiągnąć zwycięstwo gracze będą musieli więc dostosować swoją taktykę walki do nowego trybu rozgrywki!
Jeszcze przed pojawieniem się Morvrana w Chronicle dla graczy zostanie przygotowany pierwszy w historii produkcji event – Beach Party, który rozpocznie się w drugiej połowie lata. Szalona impreza doda trzy nowe, skąpane w słońcu tropikalne rejony oraz uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzących zadaniach, w których kluczowym elementem końcowego sukcesu będzie współpraca graczy. Oczywiście dla osób biorących udział w eventach czekać będą nowe nagrody, w tym wyjątkowe karty.
“Debiut Chronicle: RuneScape Legends na platformie Steam dał początek naszym własnym wyzwaniom – dodawaniu ciągle nowej i lepszej zawartości do gry. Wprowadzenie Morvrana, szóstej już Legendy, namiesza nieco w strategiach i technikach gry, nawet wśród zaawansowanych i doświadczonych graczy, a jest to tylko niewielki fragment zmian i nowości, jakie zamierzamy wprowadzić do końca roku i później.” – powiedział James Sweatman, główny projektant Chronicle: RuneScape Legends. “Otrzymaliśmy od graczy wiele uwag i propozycji od chwili premiery gry w maju. Nie możemy się doczekać, aby wraz z nimi kontynuować tę podróż.”

Od startu Chronicle w maju w grze rozegrano ponad milion potyczek z użyciem Ariane oraz Raptora, w tym w jednym z najtrudniejszych trybów – Ranked oraz ciągle ulepszanym Dungeoneering. Chronicle wprowadziło nową jakość do gier karcianych, łącząc taktyczne walki PvE ze strategicznymi rozgrywkami PvP, podczas których można używać nie tylko swoich kart, ale także i zestawu przeciwnika.

Gra jest już dostępna na platformie Steam  (http://store.steampowered.com/app/205890/).

Post Author: TreeCo