ATGamesLOGO

Twórcy hitu Puzzle Craft 2 prezentują nowe gry!

ATGamesLOGO

„Chcemy być dumni z gier spod znaku ATGames – wyznaczać nowe kierunki, zmieniać trendy i najważniejsze: produkować i wydawać gry, które będą budzić emocje zarówno w nas jak i graczach”

Warszawskie studio ATGames znane jest z wielokrotnie wyróżnianych tytułów, takich jak Another Case Solved i Puzzle Craft 2.  Najnowsza gra stworzona przez ATGames, Full of Stars, to kosmiczna opowieść o ratowaniu ludzkości, którą wyróżnia stylowa, zapadająca w pamięć oprawa audio-wizualna. Na festiwalu gier komputerowych Gamescom 2016 w Kolonii produkcja otrzymała tytuł najlepszej gry w prestiżowym konkursie Big Indie Pitch organizowanej przez specjalistyczny serwis Pocket Gamer. Full of Stars trafi w ręce graczy z urządzeniami iOS i Android w pierwszym kwartale 2017.

W tym samym okresie na App Store i Google Play Store pojawi się pierwszy tytuł dla którego ATGames pełni rolę wydawcy. Będzie to mobilna gra zręcznościowa Laser Kitty Pow Pow. Grę produkuje Bigger Cat Studio z Krakowa. Znajdziemy w niej kota o laserowych oczach, stawiającego dzielnie czoła hordom wojowników ninja, pełny absurdalnego humoru barwny świat i nietuzinkową, wciągającą rozgrywkę. ATGames zapowiada wydawanie 1-3 tytułów rocznie, za główne kryteria doboru stawiając sobie oryginalność prezentowanych pomysłów i wysoką jakość wykonania.

ATGames nie poprzestaje jednak na działalności deweloperskiej i wydawniczej. Studio mocno stawia też na edukację, w przekonaniu, że rozwój przemysłu gier wideo jaki obserwujemy dziś w Polsce warto aktywnie wspierać na wielu płaszczyznach – w tym tych u podstaw.

Post Author: TreeCo