wolnifarmerzylogo

7 urodziny Wolnych Farmerów!

wolnifarmerzylogo

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers świętuje w Wolnych Farmerach siódme urodziny!  Wszyscy Farmerzy mogą się cieszyć na specjalny urodzinowy event oraz nowy budynek na Targowisku Niesamowitości.

Siódmy jubileusz uwielbianej gry przeglądarkowej świętowany będzie jak przystoi siedmiodniowym eventem urodzinowym. Do 19 października gracze będą mieli okazję otrzymać prezent przy logowaniu oraz specjalne urodzinowe punkty.

Urodzinowe punkty można wymienić na wiele wspaniałych nagród, w tym powerupy punktowe, przedmioty na półkę z prezentami oraz puzzle ze zwierzakami.Zwierzęce puzzle zwiastują również start nowej opcji w Wolnych Farmerach, a mianowicie Hodowli zwierząt!

Od dziś słodkie zwierzaki różnych gatunków począwszy od kotów, przez osły i króliki, po psy i niedźwiedzie zawitały na Targ Niesamowitości, gdzie w Raju dla Smyków można się oddać ich radosnej hodowli.  Maluchy potrzebują karmy, zabawek i maskotek, by rosnąć jak na drożdżach, a za dobrą opiekę nagradzają graczy sympatią, punktami oraz farmotalarami.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo