OhSirLOGO

Premiera Oh… Sir! już dzisiaj!

OhSirLOGO

Gambitious Digital Entertainment połączył siły z niezależnym studiem Vile Monarch z Warszawy, aby dać światu wyjątkowy symulator pojedynku na finezyjne inwektywy na PC i urządzenia mobilne – Oh…Sir! The Insult Simulator.
Gra jest następczynią oryginalnego Oh…Sir!, eksperymentalnego tytułu dla dwóch kreatywnych słownikowo graczy, który powstał w 42 godziny podczas game jamu AmJam. W nowej odsłonie  gra ma do zaoferowania jeszcze boleśniejsze potwarze w zaimplementowanych na życzenie fanów trybach wyzwania dla jednego gracza i międzyplatformowego pojedynku sieciowego, wraz z nowym, doskonalszym dubbingiem, efektami specjalnymi, całą furą świeżutkich, parujących i pachnących jeszcze oborą werbalnych pocisków oraz innymi atrakcjami. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie!
Legendarna niewyparzona gęba Lo Wanga, upadłego szoguna z serii Shadow Warrior pojawi się w grze, by wprowadzić do niej swój charakterystyczny “humor”, który z pewnością podniesie rangę całego wydarzenia o klasę lub dwie i pół. Wang jest jedną ze specjalnych postaci, jakie gracz może odblokować w tytule od Vile Monarch, a należy się spodziewać, że po premierze dołączy do niego jeszcze niejeden „złotousty” mistrz retoryki zaczepno-obronnej.

 

{youtube}2HV_aTjXR3Q{/youtube}

Oh…Sir! The Insult Simulator oferuje też dodatkowy poziom emocji przy potyczkach słownych dzięki integracji z platformą Twitch.tv. Podczas transmitowanych rozgrywek, to widownia zadecyduje które z inwektyw udały się najzgrabniej – kto zdobędzie uznanie kibiców, ten wydzieli boleśniejsze werbalne razy oponentowi i szybciej sprowadzi go do parteru.
Gra Oh…Sir! The Insult Simulator już dziś dostępna jest za jedyne $1,99 na Steamie dla Windowsa, Mac OS X i Linuxa, a także na iOS i Android, odpowiednio na App Store i Google Play. Wydawca kieruje też specjalną ofertę do użytkowników Steam, którzy przyjęli już Wanga do swojego serca i posiadają w kolekcji grę Shadow Warrior (2013) lub Shadow Warrior 2. Do 1 grudnia będą mogli kupić Oh…Sir! The Insult Simulator z 40% zniżką.
Po więcej informacji na temat Oh…Sir! The Insult Simulator prosimy udać się do Ministerstwa Obelg Finezyjnych (w lewo za modrzewiem i prosto jak świętym granatem rzucił), lub na stronę oficjalną Steam: http://store.steampowered.com/app/512250

Post Author: TreeCo