adwentLOGO1

Kalendarz adwentowy XXL w grach upjers

adwentLOGO1

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers przedłuża świąteczny czar w licznych grach o prawie dwa tygodnie! Kalendarze adwentowe z 37 okienkami otworzyły dziś swoje podwoje.

Czy to w My Little Farmies, My Free Zoo, Uptasia czy też My Free Circus – liczne aplikacje i gry przeglądarkowe upjers otrzymały wypasiony Kalendarz adwentowy formatu XXL. A co najlepsze, tegoroczne kalendarze zawierają nie tylko wspaniałe prezenty, lecz także 13 dodatkowych okienek! W takim wypas kalendarzu jest wystarczająco dużo miejsca na nowe i przede wszystkim ekskluzywne prezenty. I tak w My Little Farmies można zdobyć między innymi specjalne dekoracje. Dyrektorzy cyrków w My Free Circus mają zaś okazję otrzymać gorąco pożądane przybory i dekoracje.

Na wszystkich Dyrektorów Zoo czekają już nowe, ekskluzywne gatunki zwierząt. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy tylko, że w wersji przeglądarkowej jest to rzadkie zwierzę lądowe, w wersji mobilnej przesłodkie zwierzęta na wybiegi lodowe.

Również w aplikacji My Free Farm 2 można codziennie otrzymać super prezenty, a w Mikołaja szczególną niespodziankę, dzięki której gracze mogą sobie nawzajem sprawiać radość. Troszkę krócej dostępne będą Kalendarze w grach Kapi Hospital, My Sunny Resort i Wauies. Niemniej jednak zawierają one równie atrakcyjne niespodzianki.

Profesor Kudłatemyśli codziennie wizytuje Złamkowo i rozdaje prezenty w Kapi Hosptial do drugiego dnia Świąt Bożonarodzeniowych włącznie. W jego worku z prezentami ukryte są w tym roku trzy nowe przedmioty. Klasycznym kalendarzem adwentowym mogą rozkoszować się Szefowie ośrodków wczasowych w My Sunny Resort oraz miłośnicy zwierząt domowych w Wauies. Do 24 grudnia można tu codziennie otwierać okienka i zdobyć zestaw mebli Czar zimy dla urlopowiczów lub raka pustelnika do sklepów zoologicznych.

Kalendarz adwentowy XXL w licznych grach upjers – już teraz z wieloma ekskluzywnymi prezentami!

Post Author: TreeCo