hexshardsoffateLOGO

HEX żegna się z GameForge

hexshardsoffateLOGO

Co z Polską wersją językową? Przypomnę jeszcze, że kilka miesięcy temu to samo zrobiła TherianSaga. Poniżej oficjalne ogłoszenie GF oraz HEX Entertainment.

„Gameforge i HEX Entertainment ogłaszają dzisiaj ważną zmianę w zakresie publikacji gry „HEX: Shards of Fate”. Gameforge i HEX Entertainment uzgodnili, że HEX Entertainment w przyszłości zajmie się nie tylko produkcją, lecz także ponownie publikacją gry. HEX Entertainment przejmuje zatem od Gameforge pełną odpowiedzialność za wszystkie procesy związane z HEX: Shards of Fate, łącznie z serwisami klientów i społeczności, reklamą, sprzedażą, marketingiem i innymi firmowymi zadaniami.

Zmiany te nie mają jednak żadnego wpływu na grę, jej postęp, zebrane przedmioty lub nowe aktualizacje. Zarówno HEX Entertainment jak i Gameforge dołożą wszelkich starań, by transfer przebiegł możliwie sprawnie bez narażania gry na jakiekolwiek awarie. W celu przeniesienia Twojego konta zaloguj się do gry HEX. Następnie postąp zgodnie z instrukcjami – 2 kliknięcia i po wszystkim.

Gameforge pragnie podziękować serdecznie wszystkim graczom za ich nieocenioną pomoc w przeciągu ostatnich lat i życzy całej społeczności HEX oraz samej grze bogatej przyszłości.
HEX Entertainment niestrudzenie pracuje nad dalszymi innowacyjnymi funkcjami w grze i nie może się doczekać, by już wkrótce zaprezentować je graczom HEX: Shards of Fate.”

Post Author: TreeCo