WolniFarmerzy2LOGO

My Free Farm 2 – Nowe opcje dla nocnych Marków!

WolniFarmerzy2LOGO

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji upjers dodał do farmerskiego hitu My Free Farm 2 nową możliwość uprawy roślin – od dziś w grze hodować można rośliny z rzędu psiankowców.

Farmerka Sylwia zakupiła już na tą okazję specjalną piżamkę i lampkę na czoło. Kto wie, jak w nocy spotka się kilku farmerów, może będzie i wspólna imprezka z sadzeniem i doglądaniem co też na polach w trawie piszczy.

Tak, tak, po wprowadzeniu na farmy surowych warunków pogodowych takich jak deszcz i śnieg zawitała u nas również i noc ze swoimi niespodziankami. By aktywować tą spokojną porę doby nie trzeba być wcale znającym się na tajemnych rytuałach szamanem, wręcz przeciwnie, wystarczy wybrać odpowiednią opcję w latarni u brzegu farmerskiej krainy.

Na pogrążonych w ciemnościach farmach można sadzić nowe gatunki roślin. Pierwszą z nich są pieczarki. Jak tylko dojrzeją, zaczynają wydzielać magiczne światło, Sylwia doniosła nam już, że jest to prawdziwa uczta dla oka. Po zakończeniu pory nocnej i wschodzie słońca sadzić można znów zwykłe, dzienne rośliny.

Wraz z Psiankowatymi w grze pojawią się już wkrótce nowe produkty do kuchni i na grilla. Czas więc zakasać rękawy i zabrać się za pilne sadzenie w My Free Farm 2!

Zagracie na iOS i Androidzie

Post Author: TreeCo