wolnifarmerzylogo

Zew gór w Wolnych Farmerach

wolnifarmerzylogo

Znana na całym świcie i kultowa gra przeglądarkowa Wolni Farmerzywzbogaciła się dziś o nową, wypasioną farmę. Producent i wydawca gier przeglądarkowych i aplikacji upjers wysyła wirtualnych farmerów na wycieczkę w góry.

Nowym celem w Wolnych Farmerach jest zdobycie szczytu. Pośród malowniczych gór farmerzy budują przyczółek swoich posiadłości – szóstą farmę, którą osiągnąć można tylko przy pomocy samochodów terenowych, helikopterów lub psich zaprzęgów.

W górskim powietrzu doskonale czują się nowe gatunki ziół i roślin, które pilni farmerzy po wyhodowaniu i zbiorach mogą przerabiać na różnego rodzaju herbatki zdrowotne i wellness. Ponadto na nowej farmie czeka na graczy kolejna główna seria questów z wieloma pasjonującymi zadaniami.

Na szóstej farmie znajdzie się również miejsce na górskie schronisko, z którego można planować krótsze lub dłuższe wyprawy, w zależności od kondycji i zapasów. Z nowej bazy wypadowej wysportowani rolnicy mogą wyruszyć na pasjonujące wycieczki, a w zabranych ze sobą szkicownikach uwiecznić niepowtarzalne widoki i aktywować nowe osiągnięcia.

Szósta farma to wielostronna aktualizacja Wolnych Farmerów. W barwnym i uroczym otoczeniu gracze mogą kontynuować doskonałą zabawę na farmie i odkryć wiele nowych możliwości.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo