upjersWielkanoc

Upjers startuje z eventami wielkanocnymi

upjersWielkanoc

Upjers wysyła graczy na poszukiwanie wielkanocnych prezentów online. Jedynie co muszą w tym celu zrobić, to regularnie logować się do gry i otwierać okienka kalendarza wielkanocnego.

Oczekiwanie na liczne świąteczne eventy osładzamy graczom wielkanocnymi kalendarzami, tradycją charakterystyczną nie tylko dla czasu przedbożonarodzeniowego. Tym razem i na Wielkanoc gracze mogą cieszyć się w swoich ulubionych grach z kalendarzy i prezentów.

W Zielonym Imperium, Wolnych Farmerach i Uptasia kalendarze startują w piątek 7 kwietnia, podobnie jak w My Free Zoo oraz My Free Zoo Mobile. Również i wszyscy fani Farmisiów w wersji mobilnej i przeglądarkowej My Little Farmies będą mieli okazję codziennie zdobyć prezenty.

Frakcja przeglądarkowych graczy My Little Farmies w żadnym wypadku nie powinna przegapić niespodzianek w kalendarzu wielkanocnym, gdyż jedną z ukrytych w nim niespodzianek jest „Przystrojone drzewo wielkanocne”, które już wkrótce bardzo się przyda w nadchodzącym świątecznym evencie.

Także i aplikacje My Free Circus oraz My Free Farm 2 otrzymają kalendarz wielkanocny, który wystartuje we wtorek 11 kwietnia.

Post Author: TreeCo