gatesofepicaLOGO

Gates of Epica

gatesofepicaLOGO

Podejmuj wyzwania w Epica, w projekcie zapierającym dech w piersiach, w świecie 3D fantasy i uszczelniaj starożytne wrota, przez które potwory dokonały inwazji na nasz świat.

Te chytre stwory różnią się rozmiarem i można je spotkać wszędzie, zwłaszcza wielcy i potężni przeciwnicy mogą być bardzo uciążliwi. Na szczęście wszystkie potwory zostawiają po sobie łup – i to mnóstwo! Więc wywalcz swoją drogę w tej fascynującej grze akcji i wyposaż swojego wojownika w możliwie najlepsze akcesoria. Uważaj jednak, zawiłe zagadki będą utrudniały Twoją podróż. Czy wykażesz się wystarczającą mądrością i siłą, aby osiągnąć chwałę?

Udowodnij swoją wartość w indywidualnej wyprawie. Przeszukuj najwyższe góry, przemierzaj dżungle i wywalcz swoją drogę przez najciemniejsze lochy – to wszystko w poszukiwaniu lepszych łupów, legendarnego sprzętu i zwiększaniu doświadczenia. Zmobilizuj swoich znajomych, by ostatecznie pokonać wrogów: potężnych przeciwników!

Funkcje
– Dokonaj wyboru pomiędzy trzema unikalnymi klasami postaci: Bądź odważnym, bohaterskim Rycerzem, rozrywkowym i zahartowanym w walce Obrońcą lub tajemniczym i skrytym Magiem Cieni.
– Indywidualizuj swojego bohatera: Każdy bohater ma potężne umiejętności – doszkalaj, rozwijaj i panuj nad nimi. Używaj ich mądrze – z wielką mocą wiąże się ogromna odpowiedzialność!
– Polepszaj swoje statystyki i wygląd: Produkuj wyjątkowe, potężne bronie, wspaniałe zbroje i patrz jak Twoja postać rozwija się i udoskonala.
– Graj w dwóch trybach:
o Indywidualna wyprawa: Weź udział w przygodowych misjach PvE, które sprawdzą Twoją siłę i spryt. Stań do walki z wieloma dzikimi potworami, rozwiązuj zagadki, omijaj pułapki i przeszkody, aby osiągnąć sukces.
o Heroiczne walki wielu graczy przeciwko potężnym przeciwnikom: Dołącz do 100 innych graczy, aby doprowadzić do upadku ogromne i przerażające bestie.
– ŁUP!

Gates of Epicadostępne w Google Play i App Store

Post Author: TreeCo