myfreecirkusLOGO

My Free Circus: Remastered

myfreecirkusLOGO

Nowe oblicze gry cross-platformowej upjers.

 

Producent i wydawca gier przeglądarkowych i aplikacji, całkowicie przerobił swoją symulację cyrku. Od teraz decyzje dotyczące pokazów cyrkowych leżą w gestii graczy. Bogaty wybór artystów cyrkowych, począwszy od klauna, przez linoskoczka po połykacza ognia, czeka już na graczy w ulepszonej wersji gry My Free Circus.

Największe zmiany w gameplay objęły mechanikę cyrkowych przedstawień. A mianowicie, od teraz gracze mogą indywidualnie decydować o wyborze artystów i zwierząt do pokazów cyrkowych. Do czterech różnych cyrkowców i zwierząt może w przyszłości oczarować swym występem publikę w My Free Circus. Wysokość nagrody za pokaz uzależniona jest od poziomu zadowolenia artystów i publiczności.

Dzięki tym zmianom gra fokusuje się na pokazach cyrkowych. Ponadto symulacja cyrku otrzymała również wiele innych zmian w game designie, co pozwala na śmiałe określenie jej jako „My Free Circus – Remastered“.

By uprzyjemnić dyrektorom oswajanie się z nową wersją cyrku, upjers postanowiło podarować wszystkich wiernym graczom 50 biletów VIP – waluty premium gry, by każdy mógł sobie pozwolić na odrobinę luksusu.

Zagracie bezpośrednio w przeglądarce TUTAJ oraz na iOS i Android

Post Author: TreeCo