SF Game: Do wygrania Złoty Grzyb o wartości 25 000 euro!

SFgejmLOGO

Ósmą rocznicę gry świętujemy wielką loterią, nowym przyspieszonym serwerem i wieloma wydarzeniami

 

Wieloplatformowe MMO Shakes & Fidget kończy 8 lat! Aby uczcić rocznicę gry, jej wydawca Playa Games organizuje loterię z fantastyczną nagrodą. Do wygrania jest Złoty Grzyb – wyjątkowy posążek w charakterystycznym stylu Shakes & Fidget. Nagroda wykonana jest ze szczerego złota! Sama wartość kruszca to ponad 25 000 euro! Jednocześnie graczom zostanie udostępniony nowy przyspieszony serwer. Miłośnicy RPG mogą w nim konkurować na specjalnych zasadach.

Od waluty wirtualnej do wartości materialnej Bohaterowie Shakes & Fidget dobrze znają grzyby, za które wynajmują wierzchowce lub kupują epickie przedmioty w grze. Aby uczcić ósmą rocznicę tego MMORPG, wszyscy gracze mają szansę wygrać materialnego grzyba wykonanego ze szczerego złota!

Owocem współpracy wydawcy gry Playa Games z rysownikiem Shakes & Fidget Marvinem Cliffordem jest Złoty Grzyb, odzwierciedlający komiksowy styl gry. Posążek zrobiony jest z 14-karatowego złota i został wykonany na zamówienie przez złotnika.

Loteria ruszy 23 czerwca i będzie trwała przez 30 dni. Dołączyć do niej mogą wszyscy zarejestrowani gracze poprzez wysłanie wiadomości w grze. Poza nagrodą główną, na szczęśliwców czeka też pula 25 000 grzybów w grze do rozdania.

Szybciej, wyżej, dalej
Choć udoskonalony system osiągnięć wprowadzono zaledwie kilka tygodni temu, już teraz w Shakes & Fidget czeka kolejne nowe wyzwanie: przyspieszony serwer. Od 23 czerwca gracze mogą w nim konkurować przez 30 dni na specjalnych zasadach. Czas na nowym serwerze płynie dwa razy szybciej.

Oznacza to, że wszystkie czynności w grze są dostępne częściej, a czas oczekiwania jest krótszy. Na przykład czas wznoszenia budynków twierdzy skrócony jest o połowę. Jednocześnie gracze zdobywają sześć razy więcej punktów doświadczenia i złota. Po zakończeniu wydarzenia, przyspieszony serwer zostanie zamknięty, ale 30 najlepszych graczy oraz gildii zostanie uwiecznionych na stronie internetowej Shakes & Fidget.

Wszystkie wydarzenia na raz
Z okazji ósmej rocznicy gry, miłośnicy Shakes & Fidget mogą liczyć na wyjątkowy weekend. Od 23 do 25 czerwca na wszystkich serwerach będzie trwała impreza, podczas której wszystkie pięć wyjątkowych wydarzeń będzie dostępnych jednocześnie. Wszyscy grający w tych dniach będą zdobywać więcej doświadczenia, więcej legendarnych przedmiotów, więcej złota, więcej grzybów oraz dodatkowe premie.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo