UpjersJesień

Jesienne atrakcje w grach firmy Upjers

UpjersJesień

Z okazji nadchodzącej jesieni upjers organizuje dla graczy cały szereg eventów z wyjątkowymi i egzotycznymi nagrodami. Twórca i wydawca popularnych gier przeglądarkowych i apek przygotował dla graczy tydzień obfitujący w fantastyczne zabawy.

W My Little Farmies kwitnie goryczka, której niebiesko lśniące płatki możecie w bieżącym tygodniu zbierać i wymieniać na wspaniałe nagrody. Od drogocennych nawozów po drzewo rodem z raju.

Z kolei w My Little Farmies Mobile można niedługo spożywać prawdziwe rarytasy, albowiem w bieżącym evencie do zdobycia jest niesamowita chatka poszukiwacza trufli!

Dyrektorzy zoo w apce My Free Zoo Mobile mają szansę na zdobycie dwóch hyjen oraz parki zabawnych kinkażu. Rónież tutaj możecie dekorować swoje zoo barwnymi ozdobami.

W przeglądarkowym My Free Zoo możecie liczyć na fajerwerki w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ale to nie sylwester, a dalekowschodnie Święto Księżyca będące chińskim odpowiednikiem dożynek. Tutaj czekają na Was smoki, stoiska z zieloną herbatą i wiele innych wspaniałych dekoracji. A do wygrania czeka na Was parka jeleni kanadyjskich i parka gaurów.

W Zielonym Imperium i Wolnych Farmerach jest z kolei bardzo bawarsko czyli piwo, precle, serce z piernika i wata cukrowa u prezentynki oraz prezentomacie.

Uptasiańska kotka Adinda cieszy się z koronacji na królową jabłek oraz przygotowała dla Was wspaniały event obrazkowy „jesienne dożynki” wraz z jesiennym domostwem.

W Wauies nasz kochany mops pomaga nam w zbieraniu żołędzi. Na wszystkich przyjaciół zwierząt czeka wesoło merdając ogonkami parka dogów niemieckich oraz parka terierów airedale.

Post Author: TreeCo