SteamLOGO

Upjers wchodzi na Steam

SteamLOGO

Upjers poszerza swoje portfolio gier na Steamie. Po udanym starcie gry My Free Zoo w listopadzie, na platformie cyfrowej dystrybucji online Valve zostały opublikowane kolejne dwa tytuły.

 

Pierwszym z nich jest Uptasia (http://store.steampowered.com/app/719730/Uptasia/) – fascynująca mieszanka gry z zagadkami obrazkowymi i strategii ekonomicznej. Budując liczne budynki produkcyjne i manufaktury w atmosferze XIX wieku gracze w Uptasia tworzą kwitnące imperium gospodarcze. W ramach rozwiązywania zagadek obrazkowych różnego rodzaju można odprężyć się po obowiązkach zarządcy miasteczka.

W Wauies – grze w kulisach sklepu zoologicznego (http://store.steampowered.com/app/767420/Wauies__The_Pet_Shop_Game/), gracz prowadzi własny handel zwierzętami domowymi. W roli właściciela sklepu troszczy się o wszystkie aspekty prowadzenia sklepu – począwszy od hodowli potomstwa, przez poszerzanie asortymentu oferowanych towarów, po rozbudowę i upiększenie sklepu zoologicznego.

Podobnie jak inne gry upjers Uptasia i Wauies są regularnie aktualizowane. Nowe opcje w grze i pasjonujące eventy zapewniają graczom urozmaicenie na co dzień i doskonałą zabawę na długie miesiące, jak nie lata.

Post Author: TreeCo