linecladisLOGO

Update 1.3 w LineCladis

Witamy po krótkiej przerwie w aktualizacjach. Jak wspomnieliśmy już na Devblogu, kolejne powinny już następować bez opóźnień. Źródłem tych nadziei jest Midan, nowy nabytek devteamu. Ci którzy odwiedzają nas na Discordzie pewnie już zauważyli, teraz oficjalnie możemy już ogłosić, że Midan zostaje drugim Adminem technicznym LC. Midan zaproponował nową datę na aktualizacje – 11 dnia każdego miesiąca. Może ta okaże się szczęśliwsza! Teraz, żeby zachowana była równowaga międzyfrakcyjna, Ducarius chyba będzie musiał zacząć grać jakimś Sylfem w Zakonie 😀

W każdym bądź razie, oto wprowadzone zmiany:

 1. LVL CAP został odrobinę podniesiony, obecny poziom to 10 i 50%. Jak najbardziej jest to zapowiedź zbliżającej się wielkimi krokami Norsy.
 2. Jeśli gładka twarz twojej postaci nie wydaje się oddawać w pełni jej burzliwej historii, możecie dodać jej piękną BLIZNĘ! Opcja dostępna po kliknięciu na awatar. Za jedyne 50 orenów można się wspaniale oszpecić 😀 Ludzka rasa otrzymała również dodatkowe, zupełnie nowe fryzury.
 3. Ponieważ ostatnimi czasy ludność DROHSZCZA nie była niepokojona podbojami nastały tam czasy dobrobytu i rozwoju. Po zdobyciu stolicy dostępnych będzie więcej przedmiotów na poziomy lvl 8-9 na raz. Zadania w Drohszczu nie będą już losowane. Wystarczy mieć odpowiedni lvl, by uzyskać możliwość ich wykonania. Dodatkowo pojawiły się tam całkiem nowe zadania lvl 9. Mnóstwo doświadczenia czeka!
 4. SKINY w Kamielisku zyskały niebieskie moce przedmiotów magicznych, otrzymując kilka plusów do modyfikatorów tu i ówdzie.
 5. TRAKTY w Eadern stały się miejscem niebezpiecznym a to za sprawą Przydrożnych Zbójów, którzy z jednej strony wytrzebili wszelkie potwory, z drugiej sami stali się bolączką wędrujących. Zbóje różnej są mocy i można z nich zdobyć różną ilość doświadczenia oraz złotych koron.
 6. Urozmaiciliśmy nagrody za zadania dzienne. Za zadania lvl 4+ będzie można zdobyć przedziwne talizmany z rogu jelenia, którymi można wywabić w Lesie Jelenia tajemnicze istoty – BOHYNIE. Aby uzyskać dostęp do Lasu Jelenia, warto porozmawiać z Bdzigostem. Z Bohyni można uzyskać 30% boosta do expa, który aktywuje się automatycznie i trwa przez godzinę.
 7. Na traktach Eadern można będzie spotkać potwory od poziomu pierwszego do maksymalnie poziomu postaci – do tej pory potwory o poziomie więcej niż 5 niższym nie były losowane.
 8. Usunięty został minus do doświadczenia dla postaci o wysokim lvl na INSTANCJACH. Teraz bez względu na poziom, każdy otrzymuje tyle samo doświadczenia. Nic tylko expić!
 9. MIASTA w Elroth zyskały nowy wygląd i poruszanie się po nich powinno być bardziej intuicyjne – wystarczy kliknąć na budynek, by wejść do środka. Usunięta została też lista postaci w lokacji, dzięki temu jest więcej miejsca by podziwiać widoki ^^
 10. Znerfiona została BOSKA OCHRONA, jej efekt ochronny będzie teraz mniej boski. BUDOWA daje od teraz 7 punktów życia a nie 10 jak do tej pory. Aby zmiany miały efekt na wszystkie utworzone już postaci, każdy otrzymał RESET CECH w prezencie. Przed wyruszeniem na przygody pamiętajcie o rozdaniu punktów i ubraniu się 😉
 11. Naprawione zostały błędy w ekwipunku powodujące, że można było nosić więcej pierścieni na rękach czy też talizmanów w kieszeniach niż ustawa przewiduje. Błąd był zgłaszany przez Pumbosa, któremu w ramach podzięki wręczamy nagrodę w postaci sakiewki orenów.

reflinkLOGO

Post Author: Thoran