myfantasticparklogo

Summer eventy w Upjers

myfantasticparklogo

MyFantasticPark:

„Słońce ogrzewa promieniami Wasze lunaparki w My Fantastic Park, goście leniwie przechadzają się po parkowych alejkach podziwiając Wasze dekoracje i rozkoszując się bogactwem atrakcji. Czyż to nie idealna okazja, aby nadać całemu lunaparkowi letnich klimatów?Dzięki naszej letniej kampanii staje się to możliwe! Udekorujcie Wasze lunaparki kwiatami passiflory, fontannami i innymi przepięknymi letnimi dekoracjami i zbierajcie słoneczniki. Jeżeli uda się Wam uzbierać ich wystarczającą ilość do końca kampanii, otrzymacie wówczas nową ekskluzywną atrakcję do Waszych lunaparków – Zwariowany młyn!

 

Jeżeli braliście udział w naszych akcjach haloweenowych, bożonarodzeniowych i walentynkowych, to doskonale wiecie już jak funkcjonuje Letnia kampania.

Od dziś do wtorku 25 czerwca do godziny 13 CEST możecie zakupić w sklepie szereg szczególnych letnich dekoracji ! Dekorujcie swoje lunaparki przepięknymi dekoracjami gromadźcie Słoneczniki. Im więcej słoneczników uda Wam się zebrać, tym więcej wspaniałych nagród możecie otrzymać w momencie zakończenia akcji, a wśród nich nową ekskluzywną atrakcję – Zwariowany młyn.

 Uwaga: akcja kończy się 25 czerwca o godzinie 13 CEST. Tylko i wyłącznie dekoracje umieszczone w lunaparku w momencie zakończenia akcji uwzględniane są przy liczeniu punktów! Po zakończeniu akcji nagrody zostaną automatycznie przekazane na Wasze konta. „

myfreezoologo


MyFreeZoo:

„Słońce radośnie świeci w My Free Zoo, a goście relaksują się spacerując po Waszych ogrodach podziwiając piękne dekoracje oraz Waszych milusińskich. Czy nie byłoby cudowne nadać Waszym fantastyczny ogrodom jeszcze więcej letniej atmosfery?

 

Dzięki naszej akcji letniej od dziś jest to możliwe! Udekorujcie swoje ogrody nowymi, letnimi dekoracjami i gromadźcie słoneczniki. Jeśli uda Wam się zebrać wystarczającą ilość słoneczników przed upłynięciem akcji otrzymacie wspaniałe nagrody wśród których największą atrakcją jest borsuk.”

 

Co do tych wydarzeń to jeśli chodzi o Upjers to wiem że warto brać w nich udział 😉

Post Author: TreeCo