DragonsCall-S2

Rozdajemy przedmioty do gry Dragon`s Call!

DragonsCall-S2

 

Informacja o kodach promocyjnych i bonusach otrzymywanych podczas rejestracji znajduje się w drugiej części newsa. Zapraszamy.

 

Pierwszy polski wydawca gier free to play, spółka Mellongames S.A. ogłasza, że jest gotów otworzyć kolejny serwer w przeglądarkowej grze Dragon’s Call: Starcie Gildii.

W związku z dynamicznym rozwojem gry Dragon’s Call: Starcie Gildii wydawca zdecydował się otworzyć drugi serwer o nazwie „Utopia”. 

Informacja dotycząca nowego serwera – „Utopia”

Wydawca informuje, że serwer nie będzie się technicznie różnił od serwera nr 1 (który niedawno otrzymał nazwę „Pierwsza Krew”). Otwarcie nastąpi w najbliższy piątek, tj. 05.07.2013 około godziny 09:00. W związku z otwarciem serwera zostały przygotowane liczne konkursy zarówno w grze, jak i na Forum. Gracze będą mogli wygrać nagrody rzeczowe (kubki oraz koszulki z oryginalnym logo Dragon’s Call) oraz nagrody w grze (waluta premium, konto VIP i wiele, wiele innych). Warto zaznaczyć, że wydawca w dalszym ciągu kontynuuje politykę cen odpowiadających polskiemu rynkowi, które są niższe od tych które proponują wydawcy Dragon’s Call w innych krajach. Serwer 2 „Utopia” będzie otwarty dla wszystkich (bez kodów aktywacyjnych). Mellongames S.A. podobnie jak w przypadku innych produktów zapewni 24-godzinny support dotyczący gry, płatności, portalu oraz forum. Wydawca informuje również, że w dalszym ciągu udoskonala swój portal oraz forum. Na chwilę obecną forum zostało przebudowane i posiada unikatowy wygląd, a portal zyskał wiele przydatnych funkcji. 

 

Specjalny Bonus przygotowany z myślą o użytkownikach viawwwgamers.pl:

Każdy gracz, który stworzy konto w Dragon’s Call w okresie od piątku 05.07.2013 (09:00), do poniedziałku 08.07.2013 (09:00) i tworząc nową postać w polu „Polecający” wpisze hasło viawwwgamersPL (tak, jak w przykładzie poniżej) otrzyma specjalny bonus w postaci konta VIP w grze (7 dni). Bonus zostanie przydzielony w poniedziałek (08.07.2013) około godziny 12:00.

DSCPL

 

Dodatkowo mamy do rozdania  10 kodów promocyjnych, które aktywują na serwerze 2 specjalny bonus w postaci waluty premium (25 Smoczego Złota oraz 30 Smoczych Kamieni) oraz błogosławieństwa doświadczenia (zwiększone doświadczenie na 4 godziny). Bonus można wykorzystać klikając na przycisk „Prezent” (prawy górny róg), a następnie wpisując kod w odpowiednie miejsce .

 

Instrukcja 

A więc pierwsze 10 osób które założą konto w portalu i skomentują tego newsa dostaną kody na PW (wysłane przeze mnie).

Strona Gry

Forum Gry

Fanpage na Facebooku

Post Author: TreeCo