BattleKnightLogo

Już wiemy co czeka Battle Knight w przyszłości

BattleKnightLogo

Wczoraj wieczorem Community Menager „Art” poinformował co  rycerską gre online czeka w przyszłości. A więc:

Nowe uzbrojenie
Gryfy to mistyczne stwory chroniące królestwo Caldean. Na część tych majestatycznych ptaków, przygotowywany jest nowy zestaw zbroi – Zestaw Gryfów.Tak jak Smoczy Zestaw bazował na obrażeniach od żywiołów, tak Zestaw Gryfów bazuje na tradycyjnej brutalnej sile.

Nowe Runy
Potężne runy dedykowane dla wyższych poziomów zostaną wydane. Są nawet potężniejsze od łusek smoków i dodają bardzo duże bonusy dla twoich przedmiotów. Mądrze z nich korzystajcie – będą one bardzo drogie.

Komunikacja w zakonach
Wiadomości obiegowe będą służyć do szybkiego przekazywania informacji w zakonie aby poprawić aktywność i integracje w zakonie.
Aby przyspieszyć ten proces zostanie dodany nowy przycisk „Szybko WYŚLIJ” w oknie komunikacji w zakonie. Użytkownicy będą mogli tego używać aby wysyłać krótkie wiadomości do pozostałych graczy które zostaną automatycznie wyświetlone na ekranie.

Ranking i sojusze
Lista najlepszych graczy zostanie bardzo zmieniona. Na początek zostanie dodany przycisk „Szybki Atak” który umożliwi walki PvP przez wykonanie jednego kliknięcia.

Wreszcie sojusze pomiędzy zakonami będą oficjalne! Jeżeli jeden zakon zawrze sojusz z innym, zostanie to wyświetlone na liście najlepszych graczy. Gracze z sojuszniczego zakonu zostaną podświetleni innym kolorem. Co więcej przywódcy zakonu mogą włączyć opcje uniemożliwiającą atak na rycerza z sojuszniczego zakonu.

Link do gry

Nic ciekawego…a szkoda bo mam wrażenie że ta gra traci z każdym Update.

Post Author: TreeCo