MyLittleFarmies

My LIttle Farmies żegna Open Bete

MyLittleFarmies

Wczoraj pełna wersja tej farmerskiej gry online ujrzała światło dzienne. Ponadto zostało wprowadzone kilka zmian.

Zaczniemy od nowego gościa na farmach – herolda. W średniowieczu herold był posłańcem szlachty np. dostarczał wiadomości od książąt królom. Herold na Waszych farmach nie będzie wprawdzie dostarczał wiadomości za to co 300 minut będzie obdarowywał Was prezentami takimi jak produkty, talary, części kart lub punkty doświadczenia.

Herold jest prezentem do każdego zakupu złota od 20 PLN!

– Od dziś możecie sadzić nowy gatunek rośliny – jęczmień. Dla jęczmienia dostępna jest oczywiście nowa pomoc w sadzeniu.

– Od dziś możecie na swoich farmach wybudować również browar, a w nim oczywiście warzyć pyszne piwo w rozmaitych gatunkach. Dodatkowo na Waszych farmach pojawił się nowy gatunek zwierząt – kozy produkujące zdrowe kozie mleko oraz kozi ser.

– W sklepie farmera znajdziecie trzy nowe dekoracje dla Waszych pięknych farm: świąteczne drzewo oraz flagę „cyrk” i czerwony mak.

– Ponadto wszyscy farmisie mogą od dziś zaprezentować innym swoją barwną farmę za pomocą nowej funkcji – nickpage. Dzięki nickpage możecie pokazywać swoje farmy nie tylko innym farmisiom, ale również przyjaciołom, znajomy i rodzinie. Wystarczy tylko skopiować link do Waszych farm.

Link do gry

Post Author: TreeCo