myfreezoologo

Nowa aktualizacja My Free Zoo

myfreezoologo

Drodzy Dyrektorzy,

dzisiejsza aktualizacja gry przynosi następujące zmiany!

Wraz z pojawieniem się pawiana płaszczowego, w Waszym zoo może zagościć kolejny egzotyczny zwierzak, którego znajdziecie w sklepie ogrodu.

To charakterystyczne zwierzę było dla starożytnych Egipcjan święte, dziś najczęściej spotykane jest na Półwyspie Arabskim. Każdy dyrektor od poziomu 53 może zapewnić temu egzotycznemu przybyszowi dach nad głową w swoim zoo na wybiegu skały lub sawanna.
\Dziś powraca do nas również stary znajomy ostronos, który dostępny jest dla wszystkich dyrektorów od poziomu 63. Ten przesłodki zwierzak wyśmienicie czuje się na wybiegu las lub dżungla.

Od dziś możecie też kulinarnie wyjść poszczególnym gatunkom swoich podopiecznych jeszcze bardziej na przeciw, a to dzięki 2 nowym rodzajom korytek – korytkiem mięsnym i korytkiem wegetariańskim.

Nowe korytka znajdują zastosowanie we wszystkich „otwartych wybiegach” takich jak: las, sawanna, lód, dżungla, skały oraz woda.

Uwaga: Nie jest konieczna wymiana aktualnego wyposażenia Waszych wybiegów, niemniej jednak jeśli chcecie swojemu ogrodowi nadać więcej autentyczności możecie od dziś wyposażyć wybiegi w nowe rodzaje korytek.

Dodaliśmy również nowy krajobraz dla Waszych ogrodów, które od dziś są otoczone lasami i łąkami, a nie jak dotąd zieloną powierzchnią.

Link do gry

Post Author: TreeCo