Twórcy SF Game naprawdę zabłysneli

SFgejmLOGO

W końcu, po kilku miesiącach bezczynności ze strony firmy gra SFGame dostała akualizacje. Co prawda nie tego spodziewałem sie po tak długim czasie pasywności ze strony twórców, ale cóż dobre i to.

„Sekretna Wiedźmowa kuchnia
Zacznijmy od tej tajemniczej postaci, którą jest wiedźma 🙂
Kryjówkę wiedźmy znajdziemy w Gabinecie Magii. Po prawej stronie widzimy półki z książkami, musimy znaleźć „Niepozorną księgę”, dzięki której odwiedzimy staruszkę. Wiedźma zajmuje się przygotowywaniem różnego rodzaju mikstur. Najeżdżając na kociołek dowiemy się co też dzisiejszego dnia sporządza. Ilość składników potrzebna do sporządzenia mikstury jest podana w procentach. Nie martw się jesli nieznacznie zwiekszyłeś ten procent, ponieważ liczba ta jest zależna od wszystkich graczy.
Kiedy Wiedźma skompletuje już wszystkie potrzebne składniki, będzie gotowa do rozpoczecia rytuału, na który potrzebuje 24 h.Po tym czasie w gabinecie magii będziemy mogli zakupić zwój z magicznym zaklęciem, który będzie się znajdował na drewnianej desce. Zaklęcia pomogą nam wzmocnić przedmioty o różne bonusy.

Przeklęty Telewizor
Co jakiś czas w karczmie lub podczas misji pojawi nam się latający Telewizor (w górnym lewym rogu). Gdy będzie dostępny, kliknij na niego, obejrzyj to co akurat w nim będzie i w nagrodę otrzymaj grzybka.”

 http://www.sfgame.pl/

Naprawdę? Po prawie pół roku bezczynności dodają aż dwie zbędne pierdołki? Gratuluje inwencji twórczej. Komuś woda sodowa uderzyła do głowy widocznie 😉

Post Author: TreeCo