campoKickersLOGO

Przedstawiamy postacie z Campo Kickers

campoKickersLOGO

„Campo Kickers” to gra przeglądarkowa, dostępna na rynku od początku sierpnia tego roku. Manager piłkarski osadzony został w realiach amatorskich rozgrywek piłki nożnej. Ponadto futbolowym klubem zarządzać można przez komputer, tablet i smartfon. Zagraj już teraz i poznaj nietuzinkowych, specyficznych osobników, bez których rzeczywistość „Campo Kickers” nie była by taka sama.

Maurycy
Kto wie wszystko o świecie piłkarskich rozgrywek „Campo Kickers”? Przewodnik, który opowie ci kto z kim, co i gdzie, co i jak. Maurycy, bo tak ma na imię, jest synem sołtysa, trochę taki lokalny celebryta. Zna najważniejsze osoby w okolicy. Dla ciebie dostępny jest 24/7. Zawsze możesz zasięgnąć u niego porady na temat dostępnych funkcji i osób w managerze. Na samym początku pomoże Ci wybrać prezesa klubu i trenera.

Prezes
…a może pan Prezes? W każdym razie ma on wgląd w osiągnięcia drużyny i dba o jej rozwój. Może  również zatrudnić pomocników, którzy wyręczą cię w żmudnych czynnościach. Taka pomoc sporo kosztuje, ale jest nieoceniona. Znajoma prezesa Pani Jadzia idealnie zatroszczy się o twój klub i pomoże chociażby woźnemu. Ponadto prezes posiada gablotkę, w której znajdują się puchary, otrzymane za twoje sukcesy.

Trener
Guru zawodników! Trener rozwija się razem z Twoją drużyną. Można by rzec, że jego kariera zależy od liczby treningów i szkoleń. Poza tym treningi nie tylko rozwijają zdolności twoich piłkarzy, ale podnoszą również kwalifikacje trenera, dodając mu punkty doświadczenia. Człowiek uczy się przecież przez całe życie.

Woźny
Nikt tak dobrze, jak woźny nie zaopiekuje się infrastrukturą twojego boiska i szatni. Ma on do wykonania mnóstwo czynności, takich jak: przypilnowanie kozy (aby równomiernie zjadła trawnik, wszak nie od razu stać cię na kupno kosiarki), czy sprzątanie szatni – najlepiej do tego celu sprawdzi się gąbka i szczoteczka do zębów. Do obowiązków woźnego dołączyć jeszcze trzeba dbanie o stan murawy (walka z kretami nie jest łatwa), wybudowanie nowych obiektów m.in. ławek dla kibiców, tablic z wynikami, oświetlenia, bramek, wózka sklepowego. Zatem zastanów się dobrze w jakiej kolejności zlecisz zadania woźnemu, bo przecież się nie rozdwoi.

Medyk
Kontuzje zawodników zdarzają się w każdym sporcie. Bez obaw! Wszelkie niedyspozycje piłkarzy zostaną wyleczone w szpitalu. Jeżeli szykuje ci się ważny mecz w rozgrywkach ligi a twój najlepszy zawodnik spędza czas na zabiegach medycznych, możesz skrócić okres jego rekonwalescencji. Pomogą ci w tym „wysokiej klasy specjaliści”. Na pierwszym etapie gry masz możliwość współpracować z Wiejskim szamanem – może nie zna się na medycynie, ale tajniki ludowej magii nie są mu obce. Na kolejnych poziomach twoim zawodnikom do zdrowia pomoże wrócić m. in. Weterynarz Staś. Ludzie chętnie korzystają z jego usług, bo jest podobno tani, jak galerianka. Czy jest skuteczny? hm…. przekonaj się sam. Kolejnym medykiem, na którego warto zwrócić uwagę jest dr Jan, bowiem w jego CV znajduje się edukacja pod okiem słynnego mistrza z Tybetu. Jeżeli chcesz poznać więcej znakomitości świata medycyny sportowej wejdź w zakładkę kontuzje. 

Kierownik
Kierownik klubu piłkarskiego ma za zadanie wyszukiwać nowych zawodników. Jednak na jego głowie jest zbyt wiele zadań dlatego pozyskiwanie nowych talentów piłkarskich zleca swoim skautom. Najsympatyczniejszy z nich to babcia. Z uwagi na jej wiek, ma dużo wolnego czasu, który spędza w oknie. Niczym osiedlowy monitoring wypatruje nowych utalentowanych zawodników. Kolejnym skautem, który pomoże ci skompletować drużynę marzeń jest Zdzisiu Kibic. Spokojnie. Zdzisiu ma wielu znajomych w pracy. Popyta tu i tam. Na pewno kogoś znajdzie. Następnym skautem godnym uwagi jest nie byle kto, bo Kumpel samego trenera. Na nim się nie zawiedziesz, pozna cię z najlepszymi zawodnikami.
Kierownik zajmuje się także bonusami. Bonusy to nic innego, jak sposób na motywację zawodników przed meczem. Wystarczy poczęstować piłkarzy kiełbaską z grilla czy oranżadą a ich chęć do grania wzrośnie parokrotnie.

Skarbnik
To on trzyma kasę! Zna się na finansach. W razie potrzeby przedstawi ci raport i uwzględni w nim każdy wydany i otrzymany grosz. Zadaniem skarbnika jest pilnowanie umów ze sponsorami. W końcu od tego zależy zasobność twojego konta. Razem ze skarbnikiem możesz ustalić wysokość cen sprzedawanych przez ciebie biletów na mecze oraz serwowanych na nich kiełbasek i napojów. Skarbnik może zorganizować imprezkę. Dochody z imprezy zasilą twoje konto, żeby było cię stać, np. na nowe buty dla piłkarzy.

www.campokickers.com

 

Post Author: TreeCo