ad400LOGO

Kolejna gra idzie do piachu

ad400LOGO

„Drodzy Gracze!

Z przykrością informujemy, że AD400 zostanie zamknięte za 30 dni. Producent gry zaprzestał dalszego rozwijania produktu w skali globalnej, co uniemożliwia nam dodawanie kolejnych opcji na które tak bardzo czekacie. Ponadto AD400 od dłuższego czasu spotykało się z wieloma problemami, których producent gry nie mógł naprawić. Jest nam bardzo przykro z tego powodu, jednak jest to jedyne wyjście w przypadku kiedy podstawowe funkcje gry nie działają tak jak powinny. Serwer będzie dla Was otwarty jeszcze przez 30 dni, po tym czasie, gra zostanie wyłączona. Od dnia dzisiejszego zostają również wyłączone wszystkie płatności w AD400.

Od dnia dzisiejszego będą również przyznawane Wam kody promocyjne, które będziecie mogli wykorzystać w sklepie AD400. Kody będą zawierać złoto, surowce oraz jednostki. Codziennie, od poniedziałku aż do piątku, będą pojawiały się nowe kody z bonusami.

Zamknięcie gry nastąpi: 31.12.2013 o 23:59″

No cóż, można było sie tego spodziewać, od dawna było wiadomo co tę gre czeka, gdyż mimo iż była ładna i nawet grywalna to niedorastała do pięt takip produkcją jak Forge of Empires czy Terra Militars. A szkoda ;(

Post Author: TreeCo