grepolisLOGO

Święta w Grepolis i Forge Of Empires

grepolisLOGO

Jest już grudzień a to oznacza mase świątecznych eventów w grach. Dziś zobaczymy co przygotowało InnoGames w swoich grach.

„Od 01 do 31 grudnia będziemy gościć w Grepolis ujmujące wydarzenie świąteczne, obfite w prezenty. Odwiedźcie świętą, bożonarodzeniową choinkę rosnącą na szczycie wzgórza, pomódlcie się do Tyche, bogini losu. To dzięki niej będziecie mogli zakręcić raz dziennie Kołem Fortuny za darmo. Za pozostałe ruchy będziecie zobowiązani do zapłaty.

Koło Fortuny da Wam wspaniałe nagrody, takie jak srebrne monety, jednostki, bonusy, czary, dodatkową ludność, czy specjalne odłamki. Zebranie tych pięciu odłamków zapewni Wam wszystkich – pięciu doradców na siedem dni za darmo. Powodzenia!

Forge of Empires również nie zostaje w tyle 😉

„Z radością ogłaszamy nadejście zimy w FoE, która zagości w Waszych miastach już w weekend.
1 grudnia Bałwanek Frosty złoży wizytę w Waszych włościach, przynosząc sporo zadań i misji na sezon zimowy. Każdego dnia grudnia będą dostępne wyzwania, które będzie można wykonać w zamian za walutę eventową – gwiazdki! Zbieraj je, ponieważ będą potrzebne, aby otworzyć prezenty w naszym zimowym oknie.

              

Każdy dzień przynosić będzie nowy zestaw prezentów zawierających gadżety, takie jak Punkty Rozwoju, plany, jednostki i budynki… oraz nagrodę specjalną, która wyświetlana jest w prawym górnym rogu okna, która będzie znajdować się w jednym z prezentów. Nagrodą mogą być też dodatkowe gwiazdki, budynki z ostatnich eventów, a nawet nowe budynki z aktualnej, zimowej zabawy. Codziennie masz 24 godziny by otworzyć wybrane prezenty. Ujrzysz wszystkie dostępne prezenty, które następnie zostaną przemieszane i zapakowane. Otwarcie każdego z nich, to koszt 10 gwiazdek. Po zakończeniu odliczania prezenty resetują się, a nowa specjalna nagroda zajmuje miejsce poprzedniej. Nie przegap więc niczego! Jeżeli jednak zagapisz się i przeoczysz specjalną nagrodę, którą po prostu musisz mieć, możesz wciąż kupić ją następnego dnia za Diamenty.

Nowe, unikalne budynki i awatary:
Podczas zimowej zabawy będzie można zdobyć dwa nowe awatary i aż osiem nowych, zimowych budynków, które można zdobyć w grudniu i początkiem stycznia. Oraz… jeśli wykonasz wszystkie zadania, będziesz mieć możliwość rozbudowy jednej z poprzednich budowli do czegoś nowego i lepszego”

Święta to zawsze najlepsza okazja żeby w grach nazbierać różnych bonusów. Powodzenia 😉

Post Author: TreeCo