Logowing

Zapraszamy na Amber Expo

Logowing

Premiera WING & BALTIC GAMES & SHC Elements w AmberExpo!
Gry komputerowe, sporty ekstremalne, streetwear, hip hop, koncerty, pokazy grup tanecznych, turnieje i niespodzianki dla publiczności – wszystko to już od 15 do 16 lutego będzie można obejrzeć podczas wielkiego lifestylowego wydarzenia, które odbędzie w Gdańsku. Organizatorzy imprezy: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA,  Funattack i Magic Town spodziewają się blisko 10 tys. zwiedzających. To największa i najbardziej prestiżowa impreza tego typu dedykowana młodzieży z całej Polski i wszystkim tym, którzy czują się młodzi.

WING Winter Gaming Gdańsk, to wydarzenie w całości poświęcone branży gier komputerowych i konsolowych. Impreza skierowana jest przede wszystkim do graczy, zarówno profesjonalnych,  jak i amatorów. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja e-sportu w Polsce i chęć wykazania, że nie jest to niszowe hobby, a nieodłączny element stylu życia młodych ludzi.
Publiczność WING będzie mogła zapoznać się z premierami rodzimych i zagranicznych producentów, jak i  spróbować swoich sił w gamingowych pojedynkach. Organizatorzy zapraszają na spotkania z twórcami gier oraz najlepszymi graczami, turnieje, rywalizację i mnóstwo  dobrej zabawy. 
Zapowiada się wiele atrakcji, w tym turnieje gier: Starcraft2 (SC2), League of legends (LoL), Dota2. Turniej dla słabszych lig w Starcraft2 odbędzie się na dwóch poziomach klasyfikacji graczy ligi Platyna-Gold oraz Silver-Brąz. Dla nowicjuszy przewidziany jest trening pod okiem zawodowców,  którzy wprowadzą w podstawy profesjonalnego grania. Na wszystkich graczy czekają atrakcyjne nagrody.
Wśród wystawców pojawią się: producenci i  wydawcy gier elektronicznych, komputerów, konsoli i akcesoriów komputerowych, organizatorzy turniejów, eventów gamingowych oraz firmy chcące zaprezentować swoją ofertę wśród szerokiej rzeszy graczy.

BALTIC GAMES  to największe wydarzenie sportów ekstremalnych w Polsce. Ten odbywający się już od 6 lat event, to przede wszystkim zawody deskorolkowe i BMX-owe na światowym poziomie. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów min.: otwarty mini skatepark,  poducha do skakania na rowerze i bez, całą masę konkursów z nagrodami dla publiczności oraz sklep ze sprzętem skate w super cenach. Corocznie w imprezie biorą udział profesjonalni skateboarderzy i riderzy BMX z całego świata (ostatnio z 23 państw). Wysoki poziom sportowy imprezy podkreśla obecność gwiazd sportów ekstremalnych takich jak np. medaliści XGAMES i DEWTOUR. Na  Festiwalu powinni pojawić się wszyscy fani sportowych zmagań, dobrej rozrywki, muzyki  i zdrowego stylu życia.

SHC ELEMENTS największe w Polsce targi mody ulicznej (streetwear), składające się z 3 elementów: ELEMENT STREETWEAR – prezentacja i promocja wybranych marek streetwearowych dostępnych na polskim rynku, najnowszych kolekcji wybranych polskich i zagranicznych brandów; ELEMENT HIPHOP – uczestnictwo w festiwalu najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów jak i nowych, lokalnych muzyków; ELEMENT CONCEPT- otwarta koncepcja integrująca HipHop, streetwear i różnorodne style życia. Indywidualizm, kreatywność i otwarty umysł, to główne hasła targów. Tatuatorzy, profesjonalni fotografowie, entuzjaści rowerów, skatebording, bmx – wszystko to znaleźć będzie można  na festiwalu SHC Elements.
Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie lifestylowe sezonu zimowego w Polsce, niepowtarzalny klimat, fantastyczne emocje sportowe i muzyczne, spotkanie ludzi z pasją.
Zapraszamy!

Strona Projektu
[ Źródło: informacja prasowa]

Post Author: TreeCo