wolnifarmerzylogo

Wiatr zmian zawitał na farmy

wolnifarmerzylogo

Siemanko 🙂

Wraz z ostatnią aktualizacją do Wolnych Farmerów dodano kilka usprawnień i rozwiązań dzięki którym gra wygląda „bardziej” współcześnie. Oto najważniejsze z nich:

Pierwsza z nich to sposób przechodzenia między farmami. Od dziś wraz z przejściem na kolejną farmę ekran gry będzie przesuwał się, za pomocą zakładek nawigujących (dla graczy premium) Obrazek oraz dzięki drogowskazom (dla wszystkich farmerów) będzie towarzyszyła Wam ładna animacja podczas lotu nad farmami. Koniecznie musicie to wypróbować! Jeśli bardziej odpowiada Wam dotychczasowa animacja to wystarczy w profilu dezaktywować nową.
Kolejną nowością jest dopasowany system wiadomości dzięki, któremu przegląd wiadomości w grze jest o wiele bardziej przejrzysty.
Dodatkowo twórcy  majsterkowali również w oknie z informacjami o graczu w lewej górnej części ekranu gry. Aktualny postęp w poziomie obrazuje nowy pasek postępu:
                                       
Listwa wyświetlająca aktualne questy też doczekała się zmian. Firma usuneła ponure czarne tło zastępując je przyciskami* (pierwsza i druga seria zadań). Dalszym, ogromnym ułatwieniem dla wszystkich farmerów jest wyświetlana nad polem produkcyjnym informacja o gotowości do zbioru wyprodukowanych na Waszej farmie towarów. Farmerzy premium i tutaj mogą cieszyć się z kolejnej nowości stanowiącej duże ułatwienie w grze. Jak tylko na Waszej farmie zakończy się jakakolwiek produkcja na prawej krawędzi ekranu gry wyświetli się dodatkowy przycisk tzw. farmchecker Obrazek. Kliknięcie na ten przycisk spowoduje pojawienie się przeglądu gotowych do zbioru produktów na Waszej farmie. Kliknięcie na dany produkt spowoduje, że zostaniecie automatycznie przeniesieni bezpośrednio na farmę na której zakończyła się dana produkcja.„Życzymy Wam świetnej zabawy z wszystkimi nowościami! A uważni farmerzy z pewnością dostrzegą jeszcze jedną ważną zmianę na swojej farmie, ale co to będzie dowiecie się już w kolejnym wydaniu ogłoszeń „

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo